Evli Bayanım Erkek Arıyorum

evli bayanım erkek arıyorum

Evli bayanım erkek arıyorum. Merhaba ismim Ayla ilanımın başlığında da belirtmeye çalıştığım üzere iki kişi arasında kalmasını istediğim bir arkadaşlık istiyorum. Eşinden yeterli ilgili görememiş, hayatın tüm heyecanlarından uzak kalmış sevgiye hasret biriyim. Gizlilik içerisinde sessiz sedasız bir aşk yaşamayı çok istiyorum, tabi insan sevince ne kadar sessiz sedasız kalırsa o kadar hüzünlü oluyor o ayrı bir mesele.

Bazen bir kahve içip tüm içtenliğimle samimiyetimle sohbet edebileceğim bir arkadaşım olmasını çok istiyorum. İnsanın sohbet edebileceği derdini anlatabileceği insanlara ihtiyacı oluyor. Değişik ve duygusal yapım var.

Bana alaka ve ilgi gösteren biri olduğunda içimde ona karşı sevgi ve saygı hissi oluşuyor istemsizce. Lütfen bu huyumu, iyi niyetimi suistimal etmeyin.

Elimden geldiği aklımın erdiği kadar karşımdakini düşünen biri olduğumdan gülmek eğlenmek için bile olsa kırıcı, incitici karakterlerden, şakalar ve esprilerden hoşlanmadığım gibi bu tarz insanlardan da uzak duruyorum.

Whatsapp’tan Görüntülü Sohbet Etmek İsteyen Aslı. Hemen İlanı Oku

Kimseyi kırmak incitmek yada küçük düşürmek istemeyen kendi halinde yaşayan biriyim. Tüm gün evde olduğum için zaman sorunum yok. Hayatıma girmek isteyen kişiyle telefonda olmak üzere uzun uzun sohbet ederek tanımak, ardından da yüz yüze samimi bir görüşme yapmak istiyorum

Evli bayanım erkek arıyorum dediğim zaman aklınıza başka şeyler gelmesin lütfen ilk amacım duygu anlamında beni doyuracak kişiler. Bu eksikliği gidermek, aşık olmak, sevmek sevilmek istiyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 23

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

172 Yorum

  1. Merhaba ben Yüksel aslen Manisa Alaşehirliyim İstanbul Büyükçekmece Mimaroba’da oturuyorum pastahane sektöründe 2007 den beri aynı şirket bünyesinde tezgah sorumlusu orta düzey yönetici olarak çalışıyorum mesai saatleri sabit sabah 5 öğlen 14 arası çalışıyorum. Bende bir evlilik yaptım ve 2017 ‘de boşandım 2 oğlum var birinin velayeti bende birinin velayeti annesinde ama ayırmıyoruz çocukları 2 hafta bende 2 hafta annesinde kalıyorlar işim gereği günde belki bin kişiyle karşılaşıyorum sohbet etmeyi seven ikili ilişkileri kuvvetli pozitif güler yüzlü sporu ve sevdiğim kişiyle vakit geçirmeyi severim yaşım 44 boyum 1.76 kilom 82 saç rengi gri beyaz göz rengi ela 💖💖💖💖💖💖

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *