Yurtdışı Evlilik İlanları

Yurtdışı Evlilik ilanları

Selamlar arkadaşlar. Özgül ben. 27 yaşındayım. Aslında yurtdışı evlilik ilanları sayesinde birçok ciddi arkadaşlık edindim. Fakat durumun biraz daha ciddi olması gerektiğine inanıyorum. Yani yurtdışı arkadaşlık ilanları üzerinden görüşebileceğim ve hayatımı paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Yaşımın 27 olmasına da bakmayın. Son derece güzel, bakımlı ve sevecen bir bayanım. Yurtdışında yaşamamın nedeni de ailemin burada olması. Belki evleneceğim kişi sayesinde onun olduğu kente yerleşebilirim. Bu durumlar o kadar önemli değil.

Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Arkadaşlar ben Almanya’da yaşıyorum. Burada evlilik ilanı veren çok sayıda arkadaşım var. Görüştükleri kişilerle önce telefonda bir araya gelirler. Daha sonra aralarında anlaşırlarsa evlilik yolunda ilerlemeye başlarlar. Ben de tam bu şekilde bir arkadaşlık istiyorum. Telefonumu paylaşacağım kişilerle her konuyu konuşmak isterim. Ama sohbetten sıkılacak arkadaşlar lütfen yorum bırakmasın. Gerçekten konuşmayı seviyor ve hayatınıza ciddi bir bayan arkadaş almak istiyorsanız buradayım. Seviyesiz yorumları da okumam. Anlaşılabilir, kendisinden kısaca bahsedilen yorumlara da telefonumu bırakırım.

Yurtdışından Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar

Yurtdışı evlilik ilanlarının neredeyse tamamı gerçek. Bunu deneyerek gördüm. Haliyle şimdi de buradan sizlerle iletişime geçmek istiyorum. Elbette evlilik öyle kolay bir seçenek değil. Başta birbirimizi tanımamız gerekiyor. Kendimden kısaca bahsedeyim öyleyse. Müzik dinlemeyi seven bir bayanım. Romantizme bayılırım. İlgiyi çok severim. Aynı ilgiyi arkadaşıma da gösteririm tabi ki. Seyahat konusunda çok özgürüm.

Yurtdışı Bayan Evlilik İlanları

Kısacası bana nasıl yaklaşılırsa ben de öyle yaklaşırım. Telefon sohbetlerim çok güzeldir. Samimi konuşmayı da severim. Göreceğim ilginin fazlasını sunabilirim. Bu zamana kadar çok arkadaşım oldu ama artık ciddi düşüneceğim birine ihtiyacım var. Beni de öyle fazla sabırsızlandırmayın. Yorumları tek tek okuyarak ciddiyetini anladığım kişiyle telefon numaramı paylaşacağım. Görüşmek üzere.

Evlilik ilanları 2019

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 438

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

87 Mesaj

  1. Merhaba ben İstanbul Sarıyer de yaşıyorum ismim Yasin görüşmek isterseniz eğer numaramı bırakıyorum ben 41 yaşındayım yay burcuyum hayatımda hep mutluluk istedim karşımdaki insanı mutlu etmesini bilirim iki tarafta dürüst olduktan sonra sorun yok bence sadece mutluluk hoşça kalın

Daha Fazla Mesaj