Evlenip İrlanda’ya Gelecek Erkek Arıyorum

Evlenip irlandaya gelecek erkek arıyorum

Evlenip İrlanda’ya Gelecek Erkek Arıyorum. Merhaba ben Serap 12 yıldır İrlanda’da yaşıyorum 4 yıl önce eşim kaybettim. O günden beri hayatıma hiç kimse girmedi ve artık kendimi yalnız hissetmeye başladım. 6 yıllık evliliğimde çocuk sahibi olamadım. Ailem akrabalarım her şeyim Türkiye’de yaşamakta.

Burada çok iyi bir işim yaşantım ve maaşım olduğu için kesinlikle dönüş yapmayı düşünmüyorum. Mantık evliliği yapmak ve hayatına yeni bir yön vermek isteyen varsa, ki şartlarda uygun olursa görüşmek tanışmak isterim.

Neden oradan biri ile evlenmiyorsun diye soracak olanlara her ne kadar yurt dışında yaşıyor olsam da inancım gereği Müslüman olmayan biri ile asla evlenemem, çocuk sahibi olamam. Ailemde buna asla izin vermez. Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar düzgün kişiler iletişime geçerse çok memnun olurum görüşmek üzere

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

85 Mesaj

 1. Merhaba, 24 yaşındayım yurt dışı için mantık veya normal evlilik düşünüyorum. Size de uygunsa Whatsapptan yada İnstagramdan konuşabiliriz.

 2. Selam 40 yaşındayım 175 boy 75 kilo yeşil gözlü orta atletik biriyim
  Eğlenceliyim profesyonelce müzikle uğraşıyorum bir çok yerde çalışmışlığım var.
  Meslek lisesi elektrik Elektronik meyzunuyum Orta seviyede ingilizcem var.
  Çat derdimi anlatacak kadar.
  Sizi sevebilirim
  Whatsapp görüşelim uygunsanız
  İsmim Emre

  Daha Fazla Mesaj