Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasıl bayan arkadaş bulurum

Günümüzde bir bayan arkadaşa ihtiyaç duyan erkek sayısı artıyor. Aslında bunun bazı nedenleri var. Bence ilk sebebi yalnızlık korkusu. Şahsen ben de bir bayan olarak bu konuda erkeklere hak veriyorum. Adım Hande. 27 yaşındayım. Bugüne kadar nasıl bayan arkadaş bulurum diye bana soru sonra çok tanıdığım oldu. Tavsiyelerimi buradan da paylaşırken ayrıca erkek arkadaş aradığımı söylemek isterim.

İnternetten bayan arkadaş bulmak bence kolay hale geldi. Önce karşılıklı yorum yaparak birbirini tanıyan insanlar daha sonra da telefonla görüşmeler yapabiliyor. Bende bu yüzden buradayım. Kendimi ifade edebileceğim anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum.

Kendimden biraz daha bahsetmek isterim. Kendime ait bir ofisim var. Ticaret ile uğraşıyorum. Bir kadın yönetici olarak yönettiğim işimle ilgili bir sorunum yok. Ancak ciddi bir arkadaş bulma anlamında bazı soru işaretleri var aklımda. Bu arada ciddi bir arkadaş arayışındayım.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Çoğu zaman beraber gezdiğim tozduğum insanlar oldu elbette. Hiçbirinde mutlu olamadım ya da beni mutlu edecek bir şey yapamadılar.

Kadınlar neden hoşlanır? Eminim şu an bu soru aklınızda. İlk önce bir kadına nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin ben, sıcak kanlı insanları her zaman severim. Ama yanımda olması daha önemli. İstediğim her an aradığımda yanıma gelebilmeli. Tek işi ve gücü ben olmalıyım. Özellikle de telefonda sohbet etme taraftarıyım. Arkadaşça oturmadan önce birbirimizin sesine ne kadar güzel alışırsak, arkadaşlığımız da o kadar sağlam olur diye düşünüyorum.

O halde nasıl bayan arkadaş bulurum diye merak ediyorsanız işte ben buradayım. Kendinizi azıcık tanıtabilirsiniz. Mesajlarınızı tek tek okuyacağım ve güvenilir bulduğum insanlara döneceğim. Gerisi zaten malum. Uzun sürebilecek bir arkadaşlık ilişkisi. Belki biraz daha güzeli.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 49

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj

  1. Merhaba ben Seyfi İzmir’de yaşıyorum evlenip ayrıldım 35 yaşındayım Dilek hanim sizinle ciddi anlamda tanışmak isterim ve yakından tanımak isterim cevabınızı bekliyorum

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *