Evlilik Arayan Bayanlar

Evlilik arayan bayanlar

Eş arayan bayanlar burada mı? Ben de artık aranızdayım arkadaşlar. Adım Mehtap. 26 yaşındayım. İlk defa böyle bir karar aldım. Aslında heyecanlıyım. Evlenmek güzel bir şey olabilir ancak büyük sorumluluk. İşte bu yüzden gerek telefonla gerekse yüz yüze görüşmeden bir insana güvenemiyorum. Yaşadığım onca ilişkiden sonra kendime olan inancım da azaldı tabi. Bu yüzden evlilik arayan bayanlar dışında farklı özelliklerim de var.

Eş Arayan Bayanlar

Arkadaşlar her şeyden önce güzelim, bakımlıyım. Kıskanç bir kadınım. Evleneceğim kişiyi aslında her şeyden kıskanabilirim. O da beni sahiplenmeli. Gece ya da gündüz ne zaman istersem telefonda sohbet edebilmeli. Başlangıç için bu kriterlerimi şart sunuyorum. Bir ilişkiyi ayakta tutabilmek adına önce uzun uzun konuşmak gerekmez mi? Çünkü insanların göstereceği ilgiyi ve alakayı ancak bu şekilde anlayabiliyorum.

Evlilik Arayan Bayanlar Ne İster?

Ben her şeyden önce sevgi istiyorum. Sevgi bağının oluşması için illa yan yana olmamız gerekiyor. Telefonda bir süre konuşuruz. Birbirimizi de tanırız. Eğer evlilik için anlaşabilirsek gerisi kendiliğinden gelir. Gerçekten evlilik arayan bayanlar son zamanlarda arayışlarına devam ediyor. Hem güvenecek erkek azaldı hem de koruyup sevecek erkek kalmadı. En azından bana göre bu şekilde. Kendine güvenen var ise buyursun yorumlardan kendini ifade etsin.

Genel olarak söyleyeceklerim bu kadar. Eş arayan bayanlardan biriyim artık. İlk kez böyle bir karar aldım. Anlaşabileceğim bir erkek ile daha fazla beklemeden evlenecek olmanın heyecanını yaşıyorum. İlk konuşmada özel anlardan bahsetmem. Sadece tanımaya çalışırım. Arkadaşça başlamak amacındayım yani bir nevi. Yaşımın verdiği rahatlık da var üzerimde biraz. Gezmeyi çok seviyorum. Arkadaşımın da benim gibi olması fena olmaz herhalde. Biraz da etkileyici olsun isterim. Bakalım yorumlardaki şanslı prens kim olacak?

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 48

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *