Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli

Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanlarına hoş geldiniz. Alt kısımda evlilik ilanı bırakan dul bayanlarla yorum kısmından ulaşabilir sohbet edip tanışabilirsiniz.

Merhaba ben Bahar 52 yaşında yalnız yaşayan çocuksuz dul bir bayanım. Eşimden ayrılalı 8 yıl oldu. Bu zaman dilimi içerisinde hiçbir bey ile görüşmedim. Sadece hayata tutunmaya çalıştım. Çocuksuz olduğum için ailemin yanına dönmek istedim kendi ayaklarımın üzerinde durup bir şeyleri başarma amacındaydım.

Fakat hayat her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Bazı şeylerin özlemini çekiyorsunuz. Bir eş sıcak bir yuva ve diğer şeyler.  Fazla bir şey isteyen bayan değilim herkes gibi normal bir yaşantısı olan standart şeylerden hoşlanan bir kişiliğim.

Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli şekilde ilan verirken eski yaşantım ve evliliğim ile alakalı yaşamış olduğum kötü şeyleri yeniden yaşamama adına tereddüt içindeyim. Bunu aşmanın yolununda uzun süreli bir tanışma olacağı kanısındayım. Fiziksel özelliklerime gelirsek 162 boyunda 56 kiloda narin güzel biriyim 🙂 çok iyi yemek yaparım .

Bu konuda iddialıyım. Uyumluyum dur erkeğim ne derse onu yapar ona uyarım. Sanırım söyleyeceklerim bu kadar. İlgilenen beyefendiler mesaj bırakırsa tek tek değerlendireceğim. Görüşmek üzere.

Evlenmek isteyen bayanların ilanı

Merhaba ben Nalan. 38 yaşında evlenmiş boşanmış 4 yaşında erkek çocuğu olup ailesi ile yaşayan mutsuz bir kadınım. Yapmış olduğum kötü evlilik yüzünden hayata bakış açım değişti ve insanlara olan güvenim iyice azaldı.

Olgun Bayanlar Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Her ne kadar çevresi kalabalık bir insan olsam da kendini yalnız hissediyorum. Evliyken yaşayamadığım bazı şeylerin  açlığını hala hissediyor olmak beni bu ilanı vermeye itti. Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanım için bırakmış olduğum fotoğraftan beni görmeniz mümkün.

Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli

Özetle kendimi size anlatacak olursam, Spor yapmayı seven biriyim ve fiziğime oldukça güveniyorum bu konuda. Fırsat buldukça müzik dinlemek, film izlemek, yürüyüş yapmak sevdiğim şeyler arasında.

Kişisel olarak duygusal ve alından bir yapıya sahibim. Bu yüzden bazı şeyleri yanlış anlama ihtimalim yüksek bilmiş olun :). Yaş takıntım yok amacım mutlu olmak. Evlenmek  mi istiyorum evet. Kibar olsun Adam olsun benim için güzelliğin diğer şeylerin kesinlikle önemi yok.

Ve son olarak belirtmem gereken şey çocuğum. Önce bana sonra onun varlığına saygı duyacak kişiler lütfen. Fazla detaya girmeme gerek yok sanırım bu konu için. İlgilenen tüm Erkekleri Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanıma yorumlarınızı bekliyorum. Umarım aradığımı bulurum..

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 38

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

61 Mesaj

  1. Yaş 30 bekarım boy 1 75 kg 75 gözlerim kahverengi esmer kirli sakallı yakışıklı hobilerim spor yapmak kitap okumak müzik dinlemek gezmek eğlenmek seyahat etmek.

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *