Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Azerbaycanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam iyi insanlar. Ben Gülsüm. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar gibi bende ilan vermek istiyorum. Burası ne denli yeri bilmem ama sanki bana Türk Azeri evlilik sitesi gibi geldi. O yüzden buradan ilan vermek istedim. Türkçeyi güzel konuşabiliyorum ama hatalı yazarsam lütfen affedin. Ben 28 yaşındayım. Azeriyim. Yani sizin deyiminizle öyle diyorum. Yalnızlıktan şikayetçiyim son zamanlarda. Aslında 1-2 aydır sevgili arayışındayım. Pek çok kişi oldu arkadaş şeklinde yazdı bana ama ısınamadığım için ben de olumlu bir geri dönüş yapamadım. Kısmet buradaymış belki de.

Çalışan bir hanımım. Hiç de evlenmedim. İlk defa böyle bir heyecan yaşıyorum. Aslında Türkiye’de çok sayıda arkadaşım var. Pek çok defa geldim Türkiye’ye. Fazla seviyorum. Kardeş ülkeyiz. Türkiye’de yaklaşık 5 sene kaldım. Belki yine gelme şansım olacak. Ama koruyup kollayacak biri henüz olmadığı için bunu düşünmüyorum. Kalbimi çalacak insanla ciddi düşünebilirsek neden olmasın?

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Üniversiteyi burada okudum. İstanbul’u çok seviyorum. Hep arkadaşlarım orada. Zamanında orada ki arkadaşlarım sürekli olarak Azeri sevgili bul derlerdi nedir acaba şimdi düşünceleri merak ediyorum. Umuyorum tekrar geleceğim en kısa zamanda. Evlilik için hazır olduğumu da düşünüyorum. Aslında Yurt dışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar çok sayıda. Çevremin yarısı bekar. Bilmiyorum ki neden evlenmiyorlar. Kısmetimiz mi kapalı gerçekten anlamıyorum. Ama ben şanslı ve güzel bir bayanım. Evlilik teklifleri almaya devam ediyorum.

Azerbaycan Evlilik Siteleri

Değerlendirme sürecindeyim. Ancak burayı yeni gördüm. Belki sanaldan başlayacak arkadaşlıklar daha güzel oluyordur. Hem birkaç arkadaşım buradan tanıştığı biriyle evlilik hazırlığında. Neden diğer mutlu bayan ben olmayayım? Kendinizi kısa cümlelerle tanıtabilirsiniz. Türkçe’nin her kelimesini biliyorum sizi anlamama gibi bir durum yaşanmaz merak etmeyin.

Yeter ki istediğim aşka buradan ulaşabileyim. Azerbaycan da erkek arkadaş arayan bayanlar bayanlar gerçekten çok fazla arkadaşlar. Şanssızlıktan mı bilmiyorum. Belki de güven eksikliği var. En kısa zamanda bu tür sorunların bitmesini istiyorum. Ben ömür boyu mutlu olabileceğim bir erkek ile evlenmeyi planlıyorum. Eğer ki benim gibi bir  Azeri kızla evlenmek istiyorum diyorsanız mesajlarınızı göndermeyi unutmayın.

Bakü evlilik, Bakü’de kadın bulmak, Azerbaycan Bakü sohbet odaları

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

32 Mesaj

  1. Merhaba ben Fatih Kayseri’de yaşıyorum sizi gördüm beğendim niyetim tabi ki ciddi bir arkadaşlık yaşamak sevmek sevilmek sevgi ve saygı ile bunu devam ettirmek ve birlikte karar alarak bunu tescillemek niyetim evlenmek istiyorum ben Türküm evet ama sizin aile bağlarınız ve eşlerinize verdiğiniz değer beni çok etkiledi o yüzden Azeri bir bayanla evlenmek istiyorum bir ömür boyu sürsün ve mutlu olalım istiyorum

  2. Merhaba Gülsüm Hanım, burada ciddi bir arkadaşlık için bulunuyorum. Sanırım sizde aynı durumdasınız. Sizin gibi güzel bayanla tanışmak isterim. Umarım birbirimizi tanıma aşaması gerçekleşir.

  3. Selam Gülsüm ben 48 yaşında İstanbul’da yaşayan biriyim. Üniversite mezunu ve kültürlü bir kişiyim. Seninle tanışmak istemiyorum. Eğer yaşım sorun olmazsa.

  4. Merhaba Gülsüm hanım ben Türkiye de yaşıyorum Ankara’dayım bende ciddi düşünüyorum olursa seninle tanışmak istiyorum mesaj atarsan sevinirim bekliyorum.

  5. İyi akşamlar güzel prenses Azeri kızlara yıllarca sevgi beslerim o kadar seviyorum ki Azeri bir sevgilim olsun istedim eğer ki sen de aynı düşüncede isen seninle tanışmak istiyorum selamlar ben Hayri iyi şanslar

Daha Fazla Mesaj