Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Azerbaycanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam iyi insanlar. Ben Gülsüm. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar gibi bende ilan vermek istiyorum. Türkçeyi güzel konuşabiliyorum ama hatalı yazarsam lütfen affedin. Ben 28 yaşındayım. Azeriyim. Yani sizin deyiminizle öyle diyorum. Yalnızlıktan şikayetçiyim son zamanlarda. Aslında 1-2 aydır sevgili arayışındayım. Pek çok kişi oldu arkadaş şeklinde yazdı bana ama ısınamadığım için ben de olumlu bir geri dönüş yapamadım. Kısmet buradaymış belki de.

Çalışan bir hanımım. Hiç de evlenmedim. İlk defa böyle bir heyecan yaşıyorum. Aslında Türkiye’de çok sayıda arkadaşım var. Pek çok defa geldim Türkiye’ye. Fazla seviyorum. Kardeş ülkeyiz. Türkiye’de yaklaşık 5 sene kaldım. Belki yine gelme şansım olacak. Ama koruyup kollayacak biri henüz olmadığı için bunu düşünmüyorum. Kalbimi çalacak insanla ciddi düşünebilirsek neden olmasın?

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Üniversiteyi burada okudum. İstanbul’u çok seviyorum. Hep arkadaşlarım orada. Umuyorum tekrar geleceğim en kısa zamanda. Evlilik için hazır olduğumu da düşünüyorum. Aslında Yurt dışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar çok sayıda. Çevremin yarısı bekar. Bilmiyorum ki neden evlenmiyorlar. Kısmetimiz mi kapalı gerçekten anlamıyorum. Ama ben şanslı ve güzel bir bayanım. Evlilik teklifleri almaya devam ediyorum.

Değerlendirme sürecindeyim. Ancak burayı yeni gördüm. Belki sanaldan başlayacak arkadaşlıklar daha güzel oluyordur. Hem birkaç arkadaşım buradan tanıştığı biriyle evlilik hazırlığında. Neden diğer mutlu bayan ben olmayayım? Kendinizi kısa cümlelerle tanıtabilirsiniz. Türkçe’nin her kelimesini biliyorum sizi anlamama gibi bir durum yaşanmaz merak etmeyin.

Yeter ki istediğim aşka buradan ulaşabileyim. Arkadaş olmak isteyen bayanlar gerçekten çok fazla arkadaşlar. Şanssızlıktan mı bilmiyorum. Belki de güven eksikliği var. En kısa zamanda bu tür sorunların bitmesini istiyorum. Ben ömür boyu mutlu olabileceğim bir erkek ile evlenmeyi planlıyorum. Mesajlarınızı göndermeyi unutmayın.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 117

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

  1. Merhaba ben Seyfi Mersin’den oturuyorum evlilik düşünüyorum bir evlilik yaptım boşandım. Benim gibi ALLAH korkusu olanla tanışıp evlilik istiyorum yaşım 29 mesleğin elektrik yeterli düzgün bir bayan arasın Ailemle yaşıyorum Whatsapp var. Bırakmış olduğum numaradan bana ulaşabilirsin

  2. Selam Gülsüm hanim ben Türkiye’den yazıyorum. Sizin gibi güzel vede nazik bir bayanla tanışmak isterim çok güzel vede çok hoş bir bayansınız. Ben bekar bir beyim yaşım 35 hiç evlenmedim ama dürüst biri olursa neden olmasın ki sizde kabul ederseniz tabi ki tanışıp konuşalım