Sohbet Arkadaş Arıyorum

Sohbet arkadasi ariyorum

Mehtap ben. Selam herkese. Buradan yazmamın tek bir nedeni var arkadaşlar. Sohbet arkadaş arıyorum. Neden mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım biraz. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan tabi. Konuşacak bir arkadaşım bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.

Arkadaş arayışımı buradan sürdürürken aslında canlı sohbet edecek arkadaş istiyorum. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Ama önce bakalım arkadaşlığımızın seyrine. Nasıl konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Konular konuyu açar zaten merak etmeyin.

Canlı Kameralı Sohbet Arkadaş Arıyorum

Ben öyle her konuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde arkadaş olmak istiyorum. Bu konuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı sohbet eder miyiz? Sohbet arkadaş arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız önemli değil. Zaten ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.

Tamam çevrem geniş aslında erkek arkadaşlarım da var. Ama bilmem sürekli görüştüğüm için herhalde bir yenilik istiyorum. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Ancak beni anlayan biri olursa neden olmasın ki?

Sadece Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Arkadaşlar güzel olduğum için bütün dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Örneğin bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum tabi çok da özgürlüğü sevmem ben. Her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Mesaj atmadan önce yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı sohbet etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.

Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Arkadaşlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Ancak dediğim gibi artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o zaman mesajlara geçelim mi? Bu arada nerede olduğunuz hiç önemli değil. Asıl amaç canlı sohbet etmek. Kısacası Sohbet etmek için Konuşacak arkadaş arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

64 Mesaj

  1. Merhaba ben Mehmet Antalya’da yaşıyorum çok yalnızım. Benimde konuşabileceğim birine ihtiyacım var gerçekten. Sizi tanımaktan mutluluk duyarım.

Daha Fazla Mesaj