Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli Dul Bayanlar

İyi günler. Eslem benim ismim. Türkçe öğrendikten sonra gerçekten mutlu oldum. Çünkü buradan evlenmek isteyenlerle tanışmak istiyorum. Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar merak ediliyor değil mi? Öyle herkes ulaşamaz bunu da söyleyeyim. Ayrıca evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar biraz seçicidir. Çok güzel olduğumuz için gerçekten seçici olmak durumundayız kusura bakmayın.

Suriyeli Dul Bayanlar

Benim yaşım 26. Dulum. Suriyeli evlenmek isteyen bayanlar arasında bu yaşta olan arkadaşlarım var tabi ki. Asıl meseleye gelelim mi? Eminim benim nasıl biri olduğumu merak ediyorsunuzdur. Hemen bunu paylaşmak istemiyorum. Birazcık sabırsızlanın istiyorum. Zaten mesaj yazacak olanlarla telefonumu paylaşacağım için belki görme şansınız olacak. Fotoğrafım ilanıma ekli ama canlı canlı görmeniz daha başka olur diye düşünüyorum.

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Yaşantım biraz sakin geçiyor. Çalışıyorum burada ben. İyiyim çok şükür. Ama evlenmeden olmayacak sanıyorum. Bu nedenle kendimi anlatabilecek birine ihtiyacım var. Tabi ki önce sohbet edeceğiz. Bakacağız beklentilerimiz neler. Bunun dışında karşılıklı anlaşabilirsek ben ciddi düşünüyorum şimdiden söyleyeyim. Hikayemi de ancak telefonda anlatabilirim buradan sadece tanışmak amacıyla konuşuyorum.

Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

Suriyeli dul bayanlar belki istediğinizi sunmayabilir. Yani romantizm anlamında. Ben pek sevmem ama evleneceğim kişinin beni her an sormasını merak etmesini isterim. Karı koca diyaloglarında nasıl olması gerektiğini biliyorum. 1 senedir dul olduğum için artık beni sahiplenecek bir eşe ihtiyaç duymaya başladım.

Çalışan bir bayan olduğum için çok yük olmam. Tek isteğim evlenmek. Fakat bunun içinde bir şartım var. imam nikahı ile evlenmek isteyen kadınlar dan biriyim yani resmi nikahın haricinden mutlaka onuda istiyorum. Sohbet boyunca bundan da sık sık bahsedeceğim. Telefon kullanıyorum zaten. Atacağınız mesajlarla beraber her geçen gün ne kadar evliliğe istekli olduğumu anlatarak size dönüş yapacağım. Takip ediyorum burayı da sürekli. Artık müsaadenizi istiyorum. Güzel yorumlar ve mesajlarla aradığım aşkı bulacağımı da biliyorum. Belki şanssız olabilirim ama aşkta kazanacağım. Eğer sizde Suriyeli bir kızla evlenmek istiyorum diyorsanız mesajlarınızı bekliyorum

Suriyeli Türkmen kızı ile evlenmek, Çarşaflıyım evlenmek istiyorum

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 526

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

50 Mesaj

  1. Hep hayalim Suriyeli kız ile evlenmekti. Elazığ da yaşıyorum 27 yaşındayım. Seninle tanışmak ve evlilik istiyorum. Eminim ki çok güzelsindir. Kapalı olmanda benim gibi muhafazakar aileye sahip biri ayrı güzel. Bana bir şans ver ne olursa olsun.

  2. Selam Eslem hanım ben Ankara dan Yiğit 32 yaşında ve yeşil gözlüyüm niyetim mutlu mesut bir yuva kurmak aileye önem veririm benim için önemli kriter dürüst olsun aileye önem versin sadık olsun benim amacım ciddi bir yuva kurmak görüşelim konuşalım yüz yüze telde siz nasıl isterseniz seçiminize saygı duyarım

Daha Fazla Mesaj