Aksaray Dul Bayan

Aksaray Dul Bayan

Merhaba dostlar, güzel insanlar. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Şahsen ben çok heyecan doluyum. Çünkü buradan gelecek mesajları öyle merak ediyorum ki belki de hayatıma girecek kişiyle uzun ömürlü bir arkadaşlığımız olur. Aksaray dul bayan olarak adımı da söylemek isterim. Zehra ben arkadaşlar. 37 yaşındayım. Çok yaşlı sayılmam değil mi? Tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu durum. Ancak yaşadığım şeyler aslında duygularımın yok olmasına neden oldu. Umarım buradan karşılaşacağım insanlarla güzel arkadaşlıklar kurarız.

Genelde Aksaray dul numarası arayanlar bana diğer platformlardan yazıyor. Öyle hemen numaramı veremiyorum ki anlıyorsunuz umarım. Çünkü ilk olarak bir insanı tanımak lazım. Anlaşmak lazım. Sonrasında arkadaşlığın seyrini görmek lazım. Tamam kanı sıcak bir bayan olabilirim. İnsanları da kıramıyorum. Ben 4 yıldır dulum. Uzun bir süredir de hayatıma kimseyi almadım işte. Bu yüzden de bakalım şansımı buradan deneyeceğim.

Aksaray Dul Bayan Numarası

Aksaray dul bayan telefon numarası arayanlar başka arayışa girmesin artık. Mesajlarınızı okuduktan sonra numaramı göndereceğim. Sonrasında tanışırız işte. Havadan sudan da konuşuruz başka şeylerden de bahsederiz bunlar hiç sorun değil. Önemli olan şey benim gerçek aşkı bulmam.

Arkadaşlar Aksaray dul numarası isteyenler için çevremde birçok arkadaşım da var. Onlara da buradan yazmalarını söyledim bakalım en kısa zamanda ilan açacaklar. Çok yalnızlar. Benden güzel olanları da var. Aslında onların şansı daha kısa sürede dönecektir. Yine de ben güzelliğime herkesten çok daha fazla güveniyorum.

Sabırsız bir bayanım. İlgiye bayılırım. Yalnız kalamam. Dostane bir yapım var. Şimdilik söyleyeceklerim de bu kadar. Gerisi sizde arkadaşlar. Mesajlarınız ile yorumlarınız ile tanışmak istediğinizi ve bu ilandan sonra gözünüzde nasıl bir bayanın canlandığını da lütfen benimle paylaşın.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

13 Mesaj

Daha Fazla Mesaj