Aksarayda Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Aksarayda Erkek Arkadas Arayan Bayanlar

Selamlar ismim Zübeyde. Aksarayda erkek arkadaş arayan bayanlar arasındayım ben. Yaşım 21. Aslında neden arkadaş aradığımı sizlerle paylaşmak için buradayım. Büyük bir beklentim yok insanlardan. Ancak ileriye dönük bazı şeyler düşünebilirim. Bu yüzden de sizlerle paylaşacağım düşüncelerim için yorum bekliyor olacağım. Öyle herkes ile tabi ki arkadaş olunmaz. Bakalım benim kafa yapımda olan kaç erkek var burada? Merak ediyorum gerçekten de. Neyse genç ve güzel bir bayan olarak şimdi asıl meseleye gelelim.

Arkadaşlar ben bekarım. Yani hiç evlenmedim. Malum yaşım henüz evlilik için hazır değil. Aslında ben hazır değilim. Benim düşüncelerimi değiştirecek bir erkek çıkmadı karşıma. Çıkarsa düşünürüz. Bu arada yalnızlık sorunum yok. Çevrem bayağı geniş. Ancak kendimle ilgili bazı kararlar aldım. Düzenli bir arkadaşlık istiyorum. Şansım da yok aslında. Bugüne kadar karşıma çıkan erkekler hep bir menfaat peşinde oldu.

Aksarayda Erkek Arkadaş Arayan Bekar Bayanlar

Arkadaşlar Aksarayda erkek arkadaş arayan bayanlar öyle paraya pula önem vermez. Önce insanlık deriz biz. Saygı ve sevgi olmadan yaşanacak aşkların bir önemi var mı sizce? Bence yok. Bu konudaki düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın arkadaşlar. Ayrıca ileriye dönük mü yoksa geçici bir arkadaşlık mı arıyorsunuz bunu da bana söyleyin. Yani emir vermek gibi olmasın sadece rica ediyorum. Kiminle konuştuğumu bilmek istiyorum.

Son zamanlarda çevremin bana olan ilgisi artmış durumda. Gelen teklifleri de değerlendiriyorum. Bununla birlikte insanlarla aram iyidir. Anlayışlıyım ama kıskancım. Bu nedenle lütfen görüşmeden önce tanışmadan önce telefonumu istemeyin. Bir bakalım nasıl bir arkadaşlık olacak, nasıl davranacağız. Ondan sonra telefon kolay arkadaşlar. Amacım kalıcı bir arkadaşlık unutmayın. Sevgilimin her zaman benimle ilgilenmesini de çok isterim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 449

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

  1. Selam Zübeyde ben Mehmet. Aksaraylıyım tanışmak istiyorum ne dersin 26 yasındayım bekarım hiç evlenmedim hiç kız arkadaşım olmadı.