Engelli Bayan Arkadaş

Engelli bayan arkadaş arıyorum

Selamlar herkese. Hadise ben. Engelli bayan arkadaş ilanlarına baktığımda gerçekten de büyük bir ilgi var nedense. 30 yaşındayım. Bekar ve güzel bir bayan olarak hayatıma devam ediyorum. Henüz çalışmıyorum. Bu nedenle tanışacağım insandan maddi bir beklentimin olduğunu lütfen düşünmeyin. Tek istediğim biraz ilgi, biraz da sadakat. Arkadaş olmak isteyenlerle çoğu kez telefonda sohbet ettim. Ama sohbetin sonu her zaman farklı bir yere çıkıyor. Bu durumlardan sıkıldım. Ciddi bir erkek arkadaş arıyorum açıkçası.

Engelli Bayan Arkadaş Bulmak Zor mu?

Arkadaşlar bir insanın engelinin olup olmaması önemli değil. Bence ruh ikizinizi bulmak her şeyden daha güzel. Dediğim gibi çok sayıda arkadaşım oldu. Engelli bayan arkadaş arıyorum diyenler de bunlara dahil. Yine de telefon sohbetlerimden sıkılmayan ve sabaha kadar konuşan erkek arkadaşlarla da tanıştım. Şu an için herhangi bir dostluğum yok. Haliyle buradan yazıyorum ki beni ben olduğum için kabul eden insanlar ulaşsın. Bir an önce de sohbete başlayalım.

Engelli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Yaşımın 30 a kadar gelmesi bazı duygularımı da harekete geçirdi. Evlenmek istiyorum. Evet arkadaşlar bu düşüncemi destekleyen arkadaşlıklar kurmak istiyorum. Belki bir süre sonra arkadaşlık durumu ciddi bir hale döner ve mutlu olurum. Sadece kendi mutluluğumu da istemiyorum elbette. Ne kadar mutlu olursam, karşımdaki kişiyi de o kadar mutlu edebilirim.

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Genelde vaktim çok. Boş vakitlerimde müzik dinlerim. Bazen de gezerim. Ama yalnız gezmek acı veriyor. Düşündürüyor. Hüzünlendiriyor. İşte bu yüzden daha fazla bekletmemenizi rica ediyorum sizde. Sadece benim gibi kendinizi tanıtmanız yeterli. İşiniz ya da gücünüz umurumda değil. Duygusal bir insan olun, bu bana iyi gelecektir. İster ciddi ister de arkadaş olarak. Önce konuşalım, sonrasına birlikte karar veririz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 80

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

9 Mesaj

  1. Merhaba Songül hanım açık sözlü dürüst kişiliği olan insanları severim. Benim çocuğum yok çocukları çok severim. Yurt dışında yaşıyorum mümkünse tanışmak istiyorum Whapsapptan görüşebiliriz

  2. Merhaba Ben Hasan/ İngiltere
    Beden engeli sorun değil
    Yeter ki Beyin Kafa engeli olmasın
    Ben Bekar olgun saygılı sadık ciddi Kötü alışkanlıkları olmayan biriyim Karşılıklı medeni Şekilde Tanışmamız mümkün mü Lütfen ?