Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

sevgili ariyorum telefon numaralari

Sevgili arıyorum telefon numaraları. Sevgili arayanlar için bırakmış olduğum ilana hepiniz hoş geldiniz.  Kısaca kendimi tanıtmak istiyorum size. İsmim Bahar. 24 yaşında üniversite mezunu çalışan bir bayanım. Ailemle yaşıyorum. Özel bir firmada muhasebeci olarak çalışmaktayım.

Aslen İzmir doğumluyum. Hayatımda bazı şeyler yolunda gitmediği için kendimi bu sitede buldum diyebilirim. Yani bilirsiniz duygusal bir boşluğun içindeyim sanırım. Bunun için telefon numaramı sevgili aradığım için bu siteden paylaşmak istedim. Bu arada hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi bilmeden rastgele mesaj atmayın arayanların bazıları ben sizi değil falanca kişiyi aramak istemiştim pardon yanlış oldu gibi saçma şeyler söylüyorlar buda fazlası ile canımı sıkıyor. Gereksiz zaman kaybı yani.

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram bu diyerek vermek isterim fakat bu konuda biraz tedirginim. Önce karşımdaki kişiyi iyice tanımalıyım ve bana kendini detaylı anlatan bir mesaj göndermeli. Zaten o elektriği alırsam numaramı da seve seve paylaşacağım. Sevgili olmak için ya da sevgili olup olamayacağınızı anlamak için ilk olarak sohbet etmemiz gerektiğini düşünenlerdenim. Uzun bir sohbetin ardından fikirlerimizin, düşüncelerimizin ve isteklerimizin uyup uymadığını bu şekilde daha rahat görebiliriz.

Arkadaş Arıyorum Tel Numaraları

Günümüzde iletişimler bilirsiniz telefonlar üzerinden gerçekleşiyor. Tercihim bu platformdan sonraki aşamanın whatsapp olması. Hem daha rahat mesajlaşır hemde istediğimiz an bir birimize ulaşabiliriz. Bu arada sosyal medya hesaplarım yok Facebook gibi Twitter gibi hesaplar kullanmıyorum. Şu profil senin mi gibi mesajlarda yollamayın bana ait bir hesap henüz yok açmadım yani.

Yakışıklı Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

Sevgili arıyorum diyen herkesin profilimi detaylı incelemesini istiyorum. Tüm bilgilerimi detaylı bir şekilde yazdım çünkü. Sonrasında ne siz ne de ben başka sürprizler ile karşılaşmayalım. Farklı teklifler için telefon numaramı arayıp beni rahatsız etmeyin. Sevgili olmaya aday kişiler arayıp benimle sohbet edebilir. Kendimi yeteri kadar yalnız hissettiğim için telefonda sohbet edip sonra da reelde görüşebileceğim birilerine gerçekten çok ihtiyacım var. Güzel bir bayanım, güzel sözleri güzel mesajları hak ettiğimi düşünüyorum ve seni bekliyorum. Kısacası biraz garip kaçacak belki ama artık devir değişti kendime manita arıyorum bilesiniz :))

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram, Erkek arkadaş arıyorum tel gibi arayışlarınız için mesaj yazabilirsiniz bana. Siteye numaramı vermek istiyorum diyenler var ilan açabilirsiniz bunun benimle alakası yok.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 524

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

283 Mesaj

Daha Fazla Mesaj