Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

Sevgili arıyorum telefon numaraları

Sevgili arıyorum telefon numaraları ; Sevgili arayanlar için paylaşılması muhtemel olan telefon numaraları için profiller tek tek ziyaret edilmelidir. Hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi bilmeden rastgele telefon numarası almanız mümkün olmayacaktır.

Bu arada ismim Bahar, benim profilimde yer aldığınıza göre benim numaramı istiyor olmalısınız. Telefon numaramı sevgili aradığım için paylaşmak tayım. Farklı teklifler için telefon numaramı arayıp beni rahatsız etmeyin. Sevgili olmaya aday kişiler arayıp benimle sohbet edebilir. Şu anda sohbet etmek için telefon numaram müsaittir.

Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram.. Sevgili olmak için ya da sevgili olup olamayacağınızı anlamak için önce arkadaşlık kurmalısınız. İki sıradan arkadaş gibi birçok şeyi konuşabilmeli ve birbirinize yarenlik edebilmelisiniz.

Bu şekilde özelliklerinizin olduğuna inanıyor ve arkadaş arıyorum diyorsanız profilimize mesaj atmanız beklenir. Hangi profile arkadaşlık için mesaj atacağınıza ise siz karar verin.

Arkadaş arıyorum tel numaraları

Arkadaş olabilmek için paylaşılacak tel numaraları çok önemlidir. Telefonlar üzerinden iletişim kurmak artık popüler bir gerekliliktir. Bu sebeple telefon numaraları gizlenmiyor ve sohbet edebilmeniz için profillere ekleniyor. Siz de telefon numaranızı ekleyin ve arkadaş arayanlar size de ulaşabilsinler. Telefon numaralarını görüntülemek için profil üzerinde detaylı bilgileri incelemeniz gerekmektedir.

Alman Zengin Kız Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Sevgili arayan değerli kullanıcılar bir erkekle ya da bir bayanla nasıl sevgili olunabileceği konusunda titiz davranmalıdır. Sevgili arıyorum diyen herkesin bu profilleri incelemesi şarttır. Çünkü yer alan profiller sevgili arayışında olan gerçek kullanıcıların temsilcisidir. Benim profilim sevgili olmadan önce arkadaş olmaya yönelik bir profildir. Arkadaşlık kuralım ve ardından sevgili olma yolunda emin adımlarla ilerleyelim. Ne dersiniz?

Etiketler : Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 38

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

166 Mesaj

 1. Selam iyi akşamlar herkese olgun bayanlarla konuşmak istiyorum Türkiye’nin neresinden olursa olsun fark etmez beraber yaşayabileceğim yalnız olgun bayanlar bekliyorum

 2. Selam saygıyla ben dul 60 yaşım yaşıma uygun bayan arkadaş ilerde ev kurmak istiyorum yalnız yaşıyorum emekliyim ama maddi durumu iyi değil ben isteyen çağrı ata bilir selamlar

 3. Merhaba Bursa’da Kendi evimde Yaşayan 37 yaş Bakımlı temiz titiz kariyer sahibi maddi yönden gayet iyiyim kendi şirketimi işletiyorum. Bir tek eksiğim evlenecek çocuklu yada çocuksuz fark etmez ciddi düşünen ve tanışıp bir an evvel evlenmek. İsteyen ciddi bayanlar aramanızı bekliyorum günün her saati bana ulaşabilirsiniz. Ciddi olan bayanlar çekinmeden arayın tanışalım

  Daha Fazla Mesaj
  Bu ilan sahibine mesaj gönderin

  Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


  *