Adana Dul Bayanlar

Adana Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Adana Dul Bayanlar ile ilgilenen herkese merhaba ben Yasemin. Adana Merkez’de ikamet etmekteyim. Yalnız bir hayat sürmekten sıkıldım ve yalnız yaşamanın zorluğunu artık kaldıramıyor oluşumdan ötürü kendime bir yoldaş arıyorum. Etrafımdaki insanlarla anlaşmakta ve iletişim kurmakta zorlandığım için; beni dinleyecek ve anlayışlı olacak bir beyle arkadaşlık bağı kurmak istiyorum.

170 boyunda 52 kiloda kişisel bakımıma oldukça dikkat eden biriyim. Tanışmak istediğim beylerin de aynı şartı taşımasını benim için önemli unsurlardan biridir. Maddi konuda herhangi bir kaygım ya da sıkıntım yok. Yalnız başıma maddi gücümün bile bir anlam ifade etmediğinden ötürü; tüm yalnızlığımı bir çırpıda alıp götürecek olan beylerle tanışmak istiyorum.

Adana dul bayanlar gibi bende aradığım kişinin bana tamamen güven vermesi aradığım kriterler arasında yer alıyor. Beni üzmeyecek ve el üstünde tutarak; zaman zaman şımartacak olan, beni yarı yolda bırakmayacağını düşünen beylerle konuşmak dertleşmek ve  sıkıntılarımı paylaşmak istiyorum.

Alman Kız Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Adana bayan arkadaş arayanların bana hayal kırıklığı yaratmayacak, vaat ettikleri mutluluğa erişmem de destek olacak olan beylerle iletişim kurmak için bekliyor olacağım. Bu konuda oldukça hassas bir yapım olduğundan ötürü herhangi bir hissiyat kaybında çabucak darmadağın olabiliyorum. Kendi ayaklarım üstünde durduğumdan dolayı, hiçbir erkeğin maddi gücüne gerek duymadan benimle birlikte zaman geçirmesini isteyebilirim. Şimdilik arkadaş düşüncesiyle aradığım arkadaş adaylarımın zaman içerisindeki dostluklarımı ne şekilde gelişeceğini ise bilmemekteyim.

Beylerin kendilerine güvenmeleri ve aradığım kriterlere uygun olduklarını düşünüyorlarsa bana ulaşsınlar. Farklı düşünceleri barındırarak benimle iletişim kurmak isteyen kişilerin bir kez daha düşünmesini rica ediyorum. Bir başka ayrıntı iletişime geçecek olan kişilerin Adana’da içerisinde ikamet etmesine de gerek yok.

Farklı şehirlerden de yapılacak olan aramalara açığım. İlla Adana bayan arkadaş arayanlarla görüşecek değilim. Arama sonrasında ruh eşimi bulduğumu anladığım zaman mesafenin pek de önemi olacağını düşünmüyorum. Bunun için ikamet edilen şehrin benim için bir şart olmadığını söyleye bilirim. Adana dul bayanlar ve Adana bayan arkadaş arayışında olan kişilerden mesaj beklemekteyim. Şimdilik hoş çakalın görüşmek dileği ile.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

 1. Merhabalar Bursa’dan emre ben 40 yaşındayım 1 evlilik yaşadım çocuğum yok.177 boy 72 kiloyum, hayata dair ne kadar güzel olan ne varsa severim karşımdaki insanı mutlu etmesini bilirim benim için önemli olan kişilik ve karakterdir.

  Gerçekten sevmesini bilen niyeti ciddi olanlar yazsın içinde ALLAH korkusu olan ne istediğini bilen Türkiye’nin neresinde olduğu fark etmez yeter ki dürüst olsun bana yeter bu hayatta Aşk koca bir yürek ister ayrılık ise küçük bir bahane.

  Bul beni nefesim ol artık gerçekten layık olan sevecek insanlar arasın artık Whatsapp var. Belkide aradığın benimdir ne bekliyorsun bir cesaret kendini ikinci plana atma bence ❤❤

 2. Selam Yasemin hanım Manisa’da 49 yaşındayım. 2 evlilikten sonra dulum ayrıldım yani tamamen bitti.
  Maddi sıkıntılarım var ilerde düzelebilir Bodrum’da çalışıyorum. Beni kabul ederseniz sizinle tanışmak isterim.

 3. Merhaba asıl prenses seni tanımak isterim 35 yaşındayım. Bir bayana nasıl bakılacağını çok iyi bilirim aramak istersen daha detaylı konuşuruz her şeyi sana bırakıyorum

  Bu ilan sahibine mesaj gönderin

  Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


  *