Adana Dul Bayanlar

Adana Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Adana Dul Bayanlar ile ilgilenen herkese merhaba ben Yasemin. Adana Merkez’de ikamet etmekteyim. Yalnız bir hayat sürmekten sıkıldım ve yalnız yaşamanın zorluğunu artık kaldıramıyor oluşumdan ötürü kendime bir yoldaş arıyorum. Etrafımdaki insanlarla anlaşmakta ve iletişim kurmakta zorlandığım için; beni dinleyecek ve anlayışlı olacak bir beyle arkadaşlık bağı kurmak istiyorum.

170 boyunda 52 kiloda kişisel bakımıma oldukça dikkat eden biriyim. Tanışmak istediğim beylerin de aynı şartı taşımasını benim için önemli unsurlardan biridir. Maddi konuda herhangi bir kaygım ya da sıkıntım yok. Yalnız başıma maddi gücümün bile bir anlam ifade etmediğinden ötürü; tüm yalnızlığımı bir çırpıda alıp götürecek olan beylerle tanışmak istiyorum.

Adana dul bayanlar gibi bende aradığım kişinin bana tamamen güven vermesi aradığım kriterler arasında yer alıyor. Beni üzmeyecek ve el üstünde tutarak; zaman zaman şımartacak olan, beni yarı yolda bırakmayacağını düşünen beylerle konuşmak dertleşmek ve  sıkıntılarımı paylaşmak istiyorum.

Alman Kız Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Adana bayan arkadaş arayanların bana hayal kırıklığı yaratmayacak, vaat ettikleri mutluluğa erişmem de destek olacak olan beylerle iletişim kurmak için bekliyor olacağım. Bu konuda oldukça hassas bir yapım olduğundan ötürü herhangi bir hissiyat kaybında çabucak darmadağın olabiliyorum. Kendi ayaklarım üstünde durduğumdan dolayı, hiçbir erkeğin maddi gücüne gerek duymadan benimle birlikte zaman geçirmesini isteyebilirim. Şimdilik arkadaş düşüncesiyle aradığım arkadaş adaylarımın zaman içerisindeki dostluklarımı ne şekilde gelişeceğini ise bilmemekteyim.

Beylerin kendilerine güvenmeleri ve aradığım kriterlere uygun olduklarını düşünüyorlarsa bana ulaşsınlar. Farklı düşünceleri barındırarak benimle iletişim kurmak isteyen kişilerin bir kez daha düşünmesini rica ediyorum. Bir başka ayrıntı iletişime geçecek olan kişilerin Adana’da içerisinde ikamet etmesine de gerek yok.

Farklı şehirlerden de yapılacak olan aramalara açığım. İlla Adana bayan arkadaş arayanlarla görüşecek değilim. Arama sonrasında ruh eşimi bulduğumu anladığım zaman mesafenin pek de önemi olacağını düşünmüyorum. Bunun için ikamet edilen şehrin benim için bir şart olmadığını söyleye bilirim. Adana dul bayanlar ve Adana bayan arkadaş arayışında olan kişilerden mesaj beklemekteyim. Şimdilik hoş çakalın görüşmek dileği ile.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

18 Mesaj

  1. Merhaba Yasemin. Yalnızlık cidden sıkıntılı. Ben de buna benzer şeyler yaşıyorum. Dönüş sağlarsan bu sorunlarımızın altından kalkmanın yollarına bakabiliriz. Zaten beni görünce özü sözü bir olduğumu anlayacaksın.

  2. Öncelikle iyi geceler kendimi size tanıtayım ben Adana da ikamet ediyorum ben de sizin gibi yaşamaktan her zaman büyük keyif alan biriyim sizinle tanışmak isterim

Daha Fazla Mesaj