Antalya Dul Bayanlar

Antalya Dul Bayanlar

Antalya dul bayanlar arayışı amacıyla bu siteyi takip eden ve ciddi bir arkadaşlık arayan kişilerle iletişim kurmak adına bu tür bir düzenleme içinde yer aldım. İsmim Gizem. Kendimden detaylı bir biçimde bahsetmem gerekirse yaşamayı gerçekten seven ve hayatın her anını değerlendirmeye çalışan biriyim. Boyum 165 kilom 52.

Antalya’da turistlere özel rehberlik hizmeti veren bir firmadan çalışmaktayım. İyi derecede İngilizce’min yanı sıra işim gereği Almanca, Fransızca ve Rusça dersleri de almaktayım. İnsanların kendini sürekli geliştirmesi gerektiği kanısındayım. 6 yıllık evlilik hayatımı geçen sonra sonlandırdım. Evliliğimden olan 1 kızımla var ve onunla birlikte ailemin yanında yaşıyorum.  Ee çalıştığım için bu konu beni rahatlatıyor. Ailemin ona bakıyor olması benim için büyük avantaj.

Antalya Dul Bayanlar Arıyorum

Bu konuda seçici olan ve benimle gerçekten bir gelecek gören kişilerin benimle iletişim kurmalarını istiyorum.

Antalya’dan Bayan Arkadaş Numaraları. Hemen İlanı Oku

Dış görünüşüme, giyimime ve bakımıma fazlasıyla dikkat eden biriyim. Aynı şekilde karşı taraftan da böyle taleplerim var. Sıradanlığı sevmiyorum ve rutin klasik arkadaşlık arayışında da değilim zaten. Beraber olacağım kişinin eğitimli olması ilk aradığım özellik. Birlikte konuşabileceğimiz, paylaşabileceğimiz bir şeyler olması gerektiğini düşünenlerdenim. Aksi durumda zaten uyum sağlayacağımızı sanmıyorum.

Antalya Dul Bayan Telefonu

Gerçekten düzgün, beyefendi olduğunu düşündüğüm kişilere ön tanışma maksadıyla telefonumu verip irtibat kurma düşüncesindeyim. Ancak bahsettiğim gibi ilk olarak karşımdaki kişinin beni kafamda canlandırdığım, hayalini kurduğum kişi olduğuna ikna etmesi gerekli  🙂

Tekrar söylüyorum benim için sadece keyifli zaman geçirmek ya da beraber bir şeyler paylaşmak yeterli değil. Arayışım kalıcı ve uzun süreli olacak olan dostluklardan yana. Kısa süreli eğlence amaçlı bir beraberlik aklınızdan geçiyorsa baştan belirteyim bu tarz bir arkadaşlığa sıcak bakmıyorum. Olgun düşünceli kadınlar bu tarz şeyleri bildiğiniz üzere zaten sevmezler.

Zengin Dul Bayan Antalya

Birde saçma sapan mesaj atanlar var. Lütfen ya nedir bu Antalya dul bayan numaraları telefonu arıyorum verir misin filan. Beyler biraz delikanlı olun erkek olun adam olun. Bu kadar aciz ve zavallı mısınız? Lütfen! Karşınızda bir hanımefendi olduğunu unutmayın.

Sanırım söyleyeceklerim bu kadar ciddi, anlayışlı ve saygıyı elden bırakmayacak olan kişilerden mesaj bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

İlk yorum yapan olun

Bu ilan sahibine mesaj gönderin

Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


*