Adana Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Adana Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Adana Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar. Erkek arkadaş bulmak artık çok zor. Bu durumun bazı nedenleri var. Öncelikle bir bayanın nasıl anlaşılması gerektiği birçok erkek tarafından bilinmiyor. Ayrıca bayanlara nasıl davranılacağı da herkes tarafından farklı algılanabiliyor.  Bu konuda Adana Erkek Arayan Bayanlar çoğu zaman şanssız arkadaşlıklara yelken açabiliyor. Şahsen ben 30 yaşında bir bayan olarak hala aradığım özelliklerde bir erkek arkadaşla karşılaşamadım.

Şahsımı kısaca tanıtmam gerekirse, adım Ela. Çalışıyorum. Kendime ait küçük bir iş yerim var. Geçimimi buradan sağlıyorum. Biz bayanların da bazı sorunları olabiliyor. Özellikle de duygusal anlamda derdimizi anlatacak erkek arkadaşlara bence her zaman ihtiyaç var. İşte buradan sizlerle düşüncelerimi paylaşmamım asıl nedeni de bu.

Her zaman istemişimdir yanıma yakışan bir sevgilimin olmasını. Kim istemez ki bunu? Bugüne kadar elbette dostluklarım olmuştur. Fakat Adana sevgili arayan bayanlar olarak bu konuda kriterlerimin olduğunu da söylemek istiyorum. Bir erkeğin sahip olması gereken ilk özellik bence duygusal olmasıdır.

Adana Erkek Arkadaş Bakımlı Güzel Arayan Bayanlar

Çünkü duygusal olan bir erkek, bayan arkadaşını her zaman anlayabilir. Derdine ortak olabilir, neşesiyle gülümser. İşte ben de duygusal bir erkek arkadaş ararken Adana’nın en güzel caddelerinde gezebileceğim bir arkadaş arayışındayım.

Adana erkek arkadaş arayan bayanlar çoğu platformdaki ilanlardan yararlanabiliyor. Kimisi arkadaş bulabilirken kimisi de yalnızlığına dalıp gidiyor. Yaşım gereği artık ciddi bir erkek arkadaş arayışında olduğumu belirtmek isterim. Eğer kadınları anlayabiliyor ve gerçek bir sevgi gösterebiliyorsanız, yorum bırakarak size geri dönüş yapmamı sağlayabilirsiniz.

Her yorum bırakan kişiyle iletişim kurmak gibi bir huyum yok. Yazılan yorum içindeki duyguları anlayabildiğim için ihtiyacım olan şeyi bana sunabilecek kişilerle konuşmak istediğimi unutmayın. Adana’da yalnız yaşayan bir bayan olarak şimdiden gelecek yorumları merak ediyorum.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

10 Mesaj

Daha Fazla Mesaj