Adana Sevgili Arayan Bayanlar

adana sevili arayan bayanlar

Selamlar arkadaşlar. Hasret ben. Adana Sevgili arayan bayanlar arasında yerimi alırken buradan da sizlerle küçük bir sohbet etmek istedim. Öncelikle yaşım 26. 4 yıl önce ayrıldım. Çocuğum yok. Bu yaşıma kadar farklı tarzlarda erkek arkadaşlarım oldu. Ayrıca kız arkadaşlarım da yoğunlukta doğal olarak.

Buna rağmen her geçen gün yalnızlaştığımız bu dünyada beni gerçekten anlayabilecek insanlara ihtiyacım var. Haliyle sizler için kendimden bahsederken bana mesaj yollamanızı da rica edeceğim. Çünkü benim de sizlere ulaşmak için heyecanlandığımı unutmayın.

Adana’da gerçekten sıkılıyorum. Çoğu zaman arkadaş arayan bayanlar ile sohbet de ediyorum. Herkes karşısına çıkan insana bir şans verir. Bu şansı değerlendirmeyen erkekler ikinci bir şans için de görüşme yapmak ister. Fakat bu görüşme çoğu zaman rahatsızlık verici bir düzeye ulaşabilir. Bu yüzden benimle iletişime geçmek isteyenlerin saygılı, sevgili ve elbette güvenilir bir yapıya sahip olmasında yarar var.

Adana Sevgili Arayan Bekar Güzel Bayanlar

Yaşım gereği çalışmak zorundayım. Bu yüzden geçimimi sağlamak için de Adana’da iş arıyorum. Bu arayış sürecimde beni yalnız bırakmayacak insanlara da ihtiyaç duyuyorum. Zaten bir işe girdikten sonra maddi anlamda daha rahat olacağım için manevi olarak da insanlara daha güzel yaklaşabilirim. Yine de Adanalı bir bayan olarak bana ulaşacak erkeğin mutlaka güvenilir olması gerekiyor.

Vaktimin çoğu evde geçiyor olsa da arkadaşlarım ile sık sık cafe gibi ortamlara gidiyoruz. Bu tür mekanlarda daha sosyalim. Ayrıca farklı insanlarla bir araya gelmenin heyecanını ancak bu şekilde yaşıyorum. Sizleri de daha fazla tutmak istemem. Eğer gerçekten Adana sevgili arayan bayanlar ile ilgili arayış içerisindeyseniz buradan mesaj yollamanızı rica ederim. Öyle paraya çok önem göstermem. Benim için en önemlisi maneviyattır. Bunun dışında birlikte vakit geçireceğim insanların varlığı da beni her zaman mutlu edecektir.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

17 Mesaj

Daha Fazla Mesaj