Sevgili Arayan Bayanlar İlanları

Sevgili arayan bayanlar ilanlari

Ahu benim adım. Herkese iyi günler diliyorum. İlk kez bir platformda arkadaş ilanı açıyorum. Biraz heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. Bunun dışında günün her saati telefondayım. İşim gereği bazen mola verebiliyorum tabi. Yaşım 26. Sevgili arayan bayanlar ilanları vermek için bu siteye geldim. Böyle sohbet ederken mutlu olacak, duygusala pek bağlamayacak ama güveneceğim biriyle konuşmaya hep ihtiyaç duyuyorum. İnsanlar aşk için konuşur ama benim önceliğim dostluktur. Bazı şeylerin olabilmesi için sabırlı hareket etmek de gerekiyor.

Genel itibariyle alımlı bir bayanım. Burası pek önemli değil ama gelen evlilik tekliflerini de henüz değerlendiremedim. Çünkü kafam karışık. Kime güveneceğimi bilemiyorum hala. Canımı da sıkıyor bu durum. Sonuç olarak ilanımı açıyorum ve hayırlısını bekliyorum. İnsanlar ne der, ne düşünür falan o kısımla ilgilenmiyorum.

Ciddi Sevgili Arayan Bayanlar İlanları

Evet arkadaşlar yukarıda da söylediğim gibi Sevgili arayan bayanlar ilanları sayesinde tanışma amacında olanlar yazsın bana. Artık yaşım itibariyle çok geniş düşünemiyorum. Bazen diyorum ki konuşacağım kişi eşim olsun. Sonra da görüyorum ki anlaşamıyoruz. Bu yüzden aldığım kararın sonuna kadar arkasında kalacağım. Yani önce arkadaş olacağım.

Neticede insanlar birbiriyle sohbet ederek daha mantıklı hareket edebilir. Tanışır ve beğenebilir. Tüm bunlar birikince ortaya sevgi çıkacaktır. Böyle düşünüyorum ben. Son zamanlarda yaşadığım pek çok anı olsa da hepsiyle ilgili görüşlerim farklı. Bazıları gerçekten sevmiş olabilir ama ben ısınamadıktan sonra boş yani.

Mesaj atacak olanlara telefon numaramı vereceğim arkadaşlar. Sonrasında güzel bir sohbete başlayacağımızı düşünüyorum. Her zaman insanlarla iyi geçinen biri oldum ama beni boş yere kızdırdıkları zaman çekip gittim. Artık bunu yapmak istemiyorum. Umarım anlatabilmişimdir arkadaşlar. Genel olarak durum bu şekilde. Kendinize çok iyi bakın. Mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 526

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

50 Mesaj

  1. Selam Ahu hanım burada yalnız birine yardım etmek amacım sevgi ve saygı içinde birbirimize güvenmeniz gerekiyor adım Umut. Emirdağ’da kalıyorum şuan Kütahya’da çalışıyorum nasip kısmet

Daha Fazla Mesaj