Sevgili Arayan Bayanlar İlanları

Sevgili arayan bayanların ilanları

Sevgili arayan bayanlar ilanları olarak burada erkek arkadaş adayları ile tanışmak için hazırım. Kendi adıma ben genç ve güzel bir bayan olduğumu düşünerek karizmatik ve yakışıklı olan beyler ile ilgileniyorum. Adım Ahu.

İşiniz, mesleğiniz ile ilgilenmiyorum. Sadece görsel anlamda birbirimize yakışmamızın ve sohbetimizin uyuşmasının yeterli olacağına düşünüyorum. Kendine güvenen, kendini yakışıklı bulan ve çekici olan erkeklerin benimle sevgili olabileceği aşikardır. Sevgili arayan bayanlar ilanları içinde bu erkekler ile tanışmak için ilanımı ekledim.

Yakışıklı Sevgili Arayan Bayanlar

Aslında bu şekilde giriş yapmak istemezdim fakat fotoğrafımdan da gördüğünüz üzere son derecek alımlı ve güzel bir bayanım. Haliyle sevgilim olmasını istediğim kişininde yakışıklı olması gerektiğini düşünüyorum. Neyse bunlar sonra ki aşamalar olsun isterseniz. Kısaca kendim hakkında bilgi vereyim size. İsmimi Zaten söylemiştim. 26 yaşında 169 boyunda 52 kiloda esmer tenli bayanım. Hayatıma bu güne kadar fazla kimse girmedi. Hep bir şeylerin arayışında oldum. Kovaladım ama kovalanmadım gibi bir şey sanırım bu. Fazlada derinlere girmek istemiyorum aslında.

Türbanlı Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum. Hemen İlanı Oku

Çekici bir bayan olarak erkek arkadaş teklifleri almaktayım. Fakat aceleci bir insan değilim. İnce eleyip sık dokumak sözünden yola çıkarak seçici davranıyorum. Bu yüzden daha fazla kişi ile flört etme ve ardından sevgilimi seçme yoluna gidiyorum. Sevgili arayan bir bayan olarak ilanım burada yer alıyor. Siz de profilim ile yakından ilgileniyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

40 Mesaj

  1. Merhaba Ahu hanım ben yakışıklı falan değilim Allah’ın yarattığı bir kulum işte sana ulaşmak mümkün değil bunu anladım ama neyse şansımı denemeye karar verdim uyarsa uymazsa canın sağ olsun mesaj atarsan sevinirim saygılarımla.

Daha Fazla Mesaj