Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum

Mersin Mezitli'den Ciddi Evlilik Arıyorum Numaram
Adı: Celal
Şehir: Mersin/Merkez
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 55
Etnik Köken: Türk
Boy: 175.cm
Vücut Yapısı: Balık Etli
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Emekli
Eğitim Durumu: İlköğretim Mezunu
Fizik: Beyaz

Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum. Hayırlı günler efendim benim Adım Celal 54 yaşındayım Almanya’da 48 sene yaşadım 15 sene önce boşandım çocuğum yok. Yalnız yaşıyorum Almanya’dan Emekliyim ben Alman vatandaşıyım ben 05-09-2019 Tarihinde Türkiye’ye geldim. Mersin Mezitli Davul tepe Erciyes Sitesinde kendime ait evim var.

Ben ciddi Evlilik veya arkadaş olacağım bir hanım efendi aramaktayım. Ben hayatı seviyorum ben Sevgi Saygı Huzur uzun ömürlü Mutluluk arıyorum Denizi Doğayı Gezmeyi Hayatın tadını çıkartmayı seviyorum ben açık konuşmayı severim ve her türlü yalandan ve ihanetten nefret ederim.

Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum Numaram

Sevgi Saygı Aşk nerede ben oradayım neresi olursa olsun ben orada yaşarım Aşkın yaşı olmaz. Bu yüzden benim gibi düşünen mümkünse yaşıma uygun düşüncelerimiz fikrimiz bir olan bayan arkadaşlar ile tanışmak ve geleceğe daha da umutla bakma adına siz değerli hanımefendilerden mesajlar beklemekteyim. Görüşmek üzere sağlıcakla kalın efendim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner