Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum

Mersin Mezitliden Ciddi Evlilik Arıyorum
Adı: Celal
Şehir: Mersin/Merkez
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 56
Etnik Köken: Türk
Boy: 175.cm
Vücut Yapısı: Balık Etli
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Emekli
Eğitim Durumu: İlköğretim Mezunu
Fizik: Beyaz

Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum. Hayırlı günler efendim benim Adım Celal 54 yaşındayım Almanya’da 48 sene yaşadım evliydim 15 sene önce boşandım çocuğum yok. Yalnız yaşıyorum Almanya’dan Emekliyim ben Alman vatandaşıyım ben 05-09-2019 Tarihinde Türkiye’ye geldim. Mersin Mezitli Davul tepe Erciyes sitesinde kendime ait evim var.

Ben ciddi Evlilik veya arkadaş olacağım bir hanım efendi aramaktayım. Ben hayatı seviyorum ben Sevgi Saygı Huzur uzun ömürlü Mutluluk arıyorum Denizi Doğayı Gezmeyi Hayatın tadını çıkartmayı seviyorum ben açık konuşmayı severim ve her türlü yalandan ve ihanetten nefret ederim. İnsan dünyaya bir kere gelir ve hayatı en iyi şekilde yaşamak ister. En iyi imkanları kullanmak ister. Her ne kadar kötü tecrübelerim, kötü bir evliliğim olduysa da hayata hiç bir zaman küsmedim. Hep hayatın bana bir şeyler vereceğini düşündüm ve umudumu asla yitirmedim. Bu yüzden Türkiye’ye döndükten sonra bu site aracılılığı ile bir ilan açmak istedim. Yeniden yeni heyecanları yaşamak yeni umutlar edinmek için.

Mersin Mezitli’den Ciddi Evlilik Arıyorum Numaram

Sevgi Saygı Aşk nerede ben oradayım neresi olursa olsun ben orada yaşarım Aşkın yaşı olmaz. Olsa zaten bu ilanı açmazdım hanımlar değil mi :). Bu yüzden benim gibi düşünen mümkünse yaşıma uygun düşüncelerimiz fikrimiz bir olan bayan arkadaşlar ile tanışmak ve geleceğe daha da umutla bakma adına siz değerli hanımefendilerden mesajlar beklemekteyim. Bunu söylemek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama hani olur ya maddi beklenti içinde olanlar, amacı başka olup karşındaki ne başka görünmek isteyenler filan varsa lütfen ama lütfen rica ediyorum bana mesaj atmayın telefon numaranızı dahi bırakmayın. Umarım net bir şekilde düşüncelerimi ifade edebilmişimdir. Görüşmek üzere sağlıcakla kalın efendim.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner