İzmir Dul Bayanlar

izmir dul bayanlar

İzmir dul bayanlar konusunda arayış içerisinde olan beyler merhaba ben Nermin. Arayışım yakın çevremde olan ve görüşme konusunda sıkıntı yaşamayacak kişilerle tanışmak. Yalnız süregelen hayatımdan fazlasıyla bunalmış ve arkadaşlık konusunda sonuna kadar güvenebileceğim kişileri hayatıma sokup uzun süreli bir beraberlik yaşama amacındayım.

Güzel olduğunu düşünen bir kadınım 28 yaşındayım. 168 boyunda 50 kiloda fiziksel özelliklerimle son derecede alımlıyım. İzmir bayan arayışı içerisinde olan tüm erkeklerin beğenebileceği türde biriyim. Kişisel ve gündelik bakımıma da fazlasıyla dikkat ederim ve tanışacağım kişilerden de aynı özeni göstermelerini arz ederim 🙂

İzmir Dul Bayanlar Sevgili ilanları

Kısa süren evliliğim bana hayat için fazla şey öğretti. Özellikle de insanlar ve ikili arkadaşlıklar konusunda. İzmir bayan ilanları vermemde ki amaç  farklı kişilerle tanışıp yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak. Neden burası diye düşünecek olursak, etrafımda ki iki yüzlü yılışık ve menfaatçi insanlardan aşırı derecede sıkıldım.

Arkadaşlık kurmak istediğim kişilerde aradığım ön büyük özellik güven konusu. Beni herhangi bir hayal kırıklığına uğratacak biriyle zaman harcayarak yüz üstü bırakılmak istemiyorum. İzmir dul bayan konusunda arayış içerisinde olan sevgili adaylarımın 🙂 bu hususu dikkate alarak hareket etmelerini istiyorum.

İzmir dul bayan numaraları

Ne yerim ne içerim ben kimim 🙂 Ya Aslında bunları telefon da uzun uzun konuşmak isterim görüşme yapmadan önce ama kısaca bir özet geçeyim yinede. Ama İzmir Dul Numaraları arayanlar atlamasın hemen, seçme hakkı bende ona göre ayağınızı denk alın 🙂 Neyse konuya dönelim. Zor bir kadın değilim. Farklı nedenlerden dolayı ayrılıp dul kalmış olsam da insanların aklında evlenmiş boşanmış ne problem vardı ki ayrılmışlar düşüncesi oluşuyor. Ama durum tamamen farklı.

Manisalı Dul Bayanlar ile Hemen Tanış. Hemen İlanı Oku

Sıradan düz basit bir hayatım var. 15 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum. Sinemayı müziği ve her kadın gibi kuaföre gitmeyi, alış verişi seviyorum. Ama bunlar çok dengeli bir şekilde. Müsrifci biri kesinlikle değilim. Tam aksine tutumlu bir yapıya sahibim. Aile kriterlerime dostluklara fazlasıyla önem veririm. Dostluklar arkadaşlıklar çok başkadır insan biriktirebilmek en önemli şeydir bu hayatta.

İyi yemek yaparım pek yemek seçmem. Arada da olsa dışarıda yemeyi severim. Hafta sonlarımı gezerek ya da arkadaşlarımda zaman geçirerek değerlendiririm. Beşiktaşlıyım futbolu da severim :). Bilmeniz gereken şeyler şimdilik bunlar. Gerisi tanışınca diyelim ve benim gibi bayan arayıp ta kendini bana uygun gören kişilerden mesaj bekleyeyim 🙂

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

7 Mesaj

  1. Merhaba hanımefendi sizinle tanışmak isterim tabi ki sizde isterseniz buyurun tanışalım ilk başta telefon vermek istemezseniz gizli numaradan arayabilirsiniz hoş çakalın.

  2. Selam ben İzmir’den Ömer sizinle tanışmak ve görüşmek isterim tabi sizde isterseniz cevabınızı bekliyor olacağım iyi günler diliyorum hoş çakalın

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *