Aydın Dul Bayan

Aydın Dul Bayanl

Aydın Dul Bayan ilanımdan herkese merhaba demek istiyorum. Ben Simge. Başından kötü bir evlilik geçmiş ama hayata küsmeyip ikinci baharını yaşama amacında olan, bu mutluluğa hayallerinde ki beyaz atlı Prenside dahil etmek isteyen genç bakımlı esmer güzeli dul bir kadınım.

Aydın dul bayan arayışı içerisinde olan ve tercihen benim gibi evlenip boşanmış çocuksuz kişilerin öncelikli olarak benimle iletişim kurmasına istiyorum. 168 boyunda 50 kiloda esmer 32 yaşında bayanım. 19 mayıs üniversitesi mezunuyum. Sigortacı olarak Aydın’da özel bir firmada cumartesi pazar hariç hafta içi her gün çalışmaktayım.

Yurt içi yurt dışı fark etmeksizin seyahat etmeyi seven biriyim. Bir kaç sefer yurt dışı gezilerim oldu. Kimsenin önemsemediği kitap okumak tarihi yerleri görüp gezmek gibi şeylerden keyif alan biriyim.

Zamanımı çok iyi değerlendirip faydalı şeylere harcamaya özen gösteriyorum. Kültür çatışması gibi şeyler umurumda değil ama en azından sohbet edebileceğim ortak noktalarımızın olduğu çağdaş düşünceli insanlar ile tanışmayı arzu ediyorum.

Aydın Dul Bayan İlanları

Ailem İncirliova’da ben Efeler’de yaşıyorum. Hayat bizim gibi bayanlar için pek zor değil ama hem yalnız yaşamak hemde dul olmak sanırım etrafta ki insanları farklı düşüncelere itiyor olsa gerek. Oysa ki benim arayışım tamamen ileriye dönük ciddi gerçek bir arkadaşlık istiyorum. Yoksa bu ilanı vermeye ne gerek var öyle değil mi? Elimi sallasam ellisi misali. Aydın dul bayan telefonları arayanların bilmesi gereken en önemli şey numaramı sadece ciddi düşünen kişilerle paylaşacağım dır.

Daha fazla ne söyleyebilirim bilmiyorum  İlanım için sanırım yazacaklarım söyleyeceklerim bu kadar. Benim gibi düşüncelere sahip birini arıyor ve ikinci baharını yaşamak hayattan dolu dolu keyif almak istiyorsanız ben buradayım ya siz?

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

4 Mesaj

  1. Selam ben İzmir’den Ömer sizinle tanışmak görüşmek isterim tabi sizde isterseniz cevabınızı bekliyor olacağım iyi günler diliyorum hoş çakalın

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *