Erzurum Bayan Arkadaş

Erzurum Bayan Arkadaş

Erzurum bayan arkadaş mı arıyorsunuz? İşte buradayım ben. İsmim Meltem. 23 yaşındayım. Genelde Erzurum arkadaş arayan bayanlar arasındayım. Çünkü kendimi ifade edebileceğim arkadaşlara ihtiyacım var. Her şeyin bir sebebi var arkadaşlar. Ben çok yalnızım. Uzun bir süredir hem de. Bu durumun detaylarını ancak telefonda sohbet ederken konuşabiliriz. Özelime fazla girmek istemiyorum henüz.

Erzurum’da oturuyorum. Soğuk bir iklime sahip olsak da sıcacık bir yüreğim var. İnsanlarla iyi geçinen bir yapıdayım. Bu arada çalışmıyorum yani sohbet etmeye çok vaktim var. Genelde arkadaşlarımla kafede sohbet ederim ancak yeni tanışacağım kişilerle telefondan iletişimde kalmayı sürdürürüm.

Erzurum Arkadaş Arayan Bayan

Evlenmek gibi bir niyetim yok. Tamamen arkadaşça konuşacağımız yeni insanlar arıyorum. Erzurum bayan arkadaş konusunda farklı bir platformda içerik yayınlamadım. Burası bana yeter gibi. Yorum sayısı da benim için önemlidir. Ne kadar arkadaş ile tanışırsam o kadar mutlu olurum diye düşünüyorum. Canı sıkılan ve arkadaş olmak isteyen herkesi bu yüzden yorum yapmaya davet ediyorum. Elbette telefon numaramı da paylaşacağım.

Telefon numaram herkeste yok. Samimi bulduğum insanlara veriyorum sadece. Gece sohbetlerim çok güzeldir. Uykusu olan arkadaşlarımın uykusunu her zaman kaçırmayı başarırım. Doğal olarak çevreme yaydığım huzur sayesinde ben de seviniyorum. Ancak şu sıralar yalnızlık sorunumu nedense çözemiyorum. Bu konuda desteklerinize ihtiyacım var.

Aslında bir süredir yalnız kalmayı ben istedim. Ama baktım olmuyor. Bazen yorumlarla sadece mutlu olabileceğimi düşünüyorum. Fakat bu da mümkün değil. İşte tüm bu nedenlerden ötürü yorum yapacak olan arkadaşlarıma telefon numaramı vereceğim. Öyle şahane yorumlar da beklemiyorum. Kısaca kendinizi tanıtın. Yaşınızı ve neden arkadaş olmak istediğinizi söyleyin. Bu benim için yeterlidir. Kendinize çok ama çok iyi bakın. Ben buralarda olacağım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

14 Mesaj

  1. Merhaba ben Kadir 24 yaşındayım yakışıklı biriyim numaramdan arayabilirsin o zaman foto falan atarım ne kadar ciddi olduğumu anlarsın Erzurum’dayım

Daha Fazla Mesaj