Elazığ Evlilik İlanları

Elazığ Evlilik İlanları

Sultan ben. Selamlar. Elazığ evlilik ilanları konusunda birçok yerde kendimle ilgili bilgiler paylaşıyorum. Çünkü evlenmek istiyorum. Kendimi kısaca tanıtacak olursam, 26 yaşındayım. Çalışıyorum. Sohbet etmekten aşırı hoşlanan bir bayanım. Elazığ’da evlenmek isteyen bayanlar olarak buradan da şansımı denemek istedim. Asıl amacım, bu konuma gelecek güzel yorumlara karşı telefon numaramı paylaşmak ve daha sonra da sohbete başlamak. Ancak rica ediyorum evlilik ve arkadaşlık dışında farklı sohbetler geçmesin.

Arkadaşlar benim bazı sosyal beklentilerim de var. Mesela sürekli sohbet etmenin yanında paylaşacağımız bazı şeyler olmalı. Ne bileyim anlık mutluluklar, kederler ya da buna benzer şeyler. Yani evleneceğim kişiyle önceden her şeyi konuşmak isterim doğal olarak. Ayrıca yalnız bırakılmaktan hiç haz etmem. Bu konuda benim kırmızı çizgimdir. Eğer güzel bir arkadaşlık ile yola çıkacaksak, saat kaç olursa olsun beni telefonun başında bulabilirsiniz.

Elazığ’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Elazığ evlilik ilanları aslında çok renkli kişilerden oluşuyor. Burada ilk paylaşımım. Umarım aradığım dostluğu da bulabilirim. Evlenmek isteyen arkadaşlardan da bazı ricalarım olacak. Yapacağınız her yorumu dikkatle okuyacağımı unutmayın. Yine bu süreçte yorumlarda bahsedeceğiniz durumlar çok önemli benim için. Arkadaşlık mı, dostluk mu ya da evlilik mi istediğinizi mutlaka belirtin.

Bunların yanı sıra kişiliğinizi tanımak için telefonda görüşme yapmamız gerekiyor. Ben insanların ses tonundan bile nasıl bir yapıda olduğunu çözebilirim. Psikoloji mezunuyum. Haliyle her geçen gün yalnızlaşan insanların ne tür beklentilerinin olacağını tahmin etmem zor değil. Bir de lütfen bayanlara hitabı güçlü olan arkadaşlar yorum bıraksın. Neden mi? Numaramı paylaştığım kişilerden bazıları farklı anlamlara getiriyor sohbeti. Bunu istemiyorum. Sadece arkadaş ve bu arkadaşlığı belki de evlilikle sonlandırmak istiyorum. O halde bekliyorum o güzel yorumlarınızı. Takipteyim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj