Elazığ Bayan Arkadaş

Elazığ bayan arkadaş

Elazığ’dan Hanife ben arkadaşlar. Elazığ bayan arkadaş arayanlar için buradan bir görüşme gerçekleştirmek istedim. Aslında benim tek bir amacım var. Kendi tarzıma uygun ve yine kendime yakıştıracağım bir erkek arkadaş bulmak. Bunun yanı sıra her geçen gün yalnızlaştığım için insanlardan da uzaklaştığımı fark ettim. Haliyle Elazığ arkadaş arayan bayanlar konusunda mutlaka güzel bir arkadaşlık kurmak istediğimi tekrar hatırlatmak istiyorum.

Elazığ Arkadaş Arayan Bayanlar

Kendimi tanıtmayı az kalsın unutuyordum kusura bakmayın. 24 yaşındayım. Elazığ’da üniversite okuyorum. Daha yeniyim 1. sınıftayım. Burada ortam çok güzel olsa da benim kriterlerimi sağlayan kişilerle karşılaştığımı söylemek zor aslında. Neden mi? Arkadaşlar benim arkadaş olacağım kişi önce kıskanç olmalı. Beni sürekli sormalı. Neredesin ya da nereye gideceksin gibi soruları yöneltmeli. Aranızda böyle insanların olduğunu düşünüyorum ne dersiniz?

Elazığ bayan arkadaş arayışlarını sonlandırmak isteyenler için bu yazımı paylaşmayı uygun gördüm aslında. En az 4 sene daha buradayım ben. Kalıcı arkadaşlık kurmak isteyenler daha neyi bekliyor? Yorum yapın arkadaşlar. Yorumlarınıza tek bir şekilde dönüş yapacağım. O da telefon numaram ile olacaktır. Şahsen ben kırılgan bir yapıya sahibim.

Elazığ Bayan Arkadaş Bulma

Bunun yanı sıra her zaman insanlarla ilgili güzel şeyler düşünmeye devam ediyorum. Belki bir gün istediğim kişiyle karşılaşırım. Biraz şans biraz da kader aslında. Gelin sohbetimizi edelim. Anlaşırsak zaten arkadaş olabiliriz.

Son zamanlarda ciddi düşündüğüm bir arkadaşım vardı. Ama çok kırıcı olmaya başladı nedense. Ben de kendimi buradan tanıtmak amacıyla aranıza geldim. Umarım hoş gelmişimdir. Yorum yaparken sadece yaşınızı ve arkadaş olma amacınızı yazmanız yeterlidir. Bunu samimiyetle söylüyorum. Beni seven arkadaşı ben daha çok severim ve asla onu yalnız bırakmam.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj

  1. Selam Hanife hanım 24 yaşındayım Diyarbakır da yaşıyorum bir kız arkadaşa arıyorum. Sohbet ederiz yalnızlık zor buda insanın canını sıkan bir olay neyse dönersiniz detaylı konuşuruz görüşmek dileğiyle..