Erzurumda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erzurumda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adım Nil. Erzurumda evlenmek isteyen bayanlar arasındayım bende. Bu kararı vermek için açıkçası çok düşündüm. 32 yaşında güzel, bakımlı ve samimi bir bayanım. İnsanlara değer veririm. Tabi ki aynı değeri karşımdaki insanda da görmek isterim. Açıkçası evlilik kolay bir karar değil. Büyük sorumluluk. O halde neden evlenmek istiyorsun diye soranlar için söylüyorum; evlilik bence çok güzel bir şey. Sonuçta yalnızlık sorununu da ortadan kaldırıyor. Gerisi zaten mutluluk.

Ben son 3 yıldır hayatıma kimseyi almadım. Ailemle yaşıyorum. Bu yüzden de evlilik arayan bayan olarak samimi yorumlarınızı bekliyorum. Sizce heyecanlı mıyım peki? Kesinlikle heyecanlıyım. Aslında her geçen gün yalnızlığımın perçinleştiğini fark edebiliyorum. Bu durum beni içten içe bunaltmadan önce işte aranızdayım. Erzurumda evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak da bence çok fazla. Çünkü sadece benim çevremde evlenmek isteyen üç kız arkadaşım var.

Erzurumda Evlenmek İsteyen Yalnız Bayanlar

Erzurum evlenmek isteyen yalnız bayanlar, onlar benim kız arkadaşlarım. Birçoğu ile telefonda sohbet halindeyiz. Genelde de görüşüyoruz. Buradan bana mesaj yollayacak olan arkadaşlarımla da önce telefonda güzel bir sohbet başlatacağım. Birbirimizi tanımak amacıyla nasıl bir hayata merhaba diyeceğimizi beraber kararlaştırırız. Fakat önceliğim sohbet etmek. Anlamlı ve güzel bir şekilde.

Arkadaşlar giden gün ömürdendir. Bunun farkındayım ve 33 yaşıma basmadan da evlenmeye niyetlendim. Doğru kişiyi bulabileceğimi düşünüyorum. Anlaşamazsak bile en azından arkadaşlık kurarız. Ne bileyim artık insanlara güven de azaldı. Oysa ben böyle bir bayan değilim. Çevreme ışık saçan biriyim. Konuştukça konuşan ve belki de sizi konuşmaktan sıkacak bir yapıda olabilirim. Neyse biz önce tanışalım da sonrasına karar veririz beraberce. Yorumlarınıza telefon numaramla dönüş yapacağım. Ekstra şeyler yazmayacağım. Çünkü görüşmelerimizi daha uzun bir şekilde telefonda yapacağız.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj