Bingöl Bayan Arkadaş

Bingöl Bayan arkadaş

Bingöl bayan arkadaş. Merhabalar adım Sibel. Bingöl gibi muhafazakar bir şehirde yaşayan bir kadın olmanın zorluklarını yaşıyorum. Yalnız bir hayatın zorluklarından fazlasıyla usandım. Bu yüzden bu siteye ilan vererek benimle ilgilenebilecek ve gerektiğinde dert ortağım yoldaşım arkadaşlıklar arıyorum.

Evlenmek gibi bir hatayı yeniden yapma düşüncesinde değilim 🙂 Hayatımı yaşamak hayattan keyif almak sevilip sevebileceğim mutlu mesut bir hayat sürmek istiyorum. Bingöl bayan arkadaş arayan beylerin illa Bingöl içerisinde olmasına dair bir şartım da yok.

Bingöl bayan arkadaş arayışı içerisinde olan ve çevre illerden olan ve beni taşıyabileceğine inanan kişilerde bana yazabilir. Erkek arkadaşlardan beklediğim tek şey bana saygılı olmalarıdır.

Yeniden kendimi değerli yeniden kendimi değerli hissetmem adına bu benim için çok önemli. Kabus gibi bir evliliğin ardından buna gerçekten çok ihtiyacım var. Kendimden bahsedeyim birazcık . Boğa burcuyum fazlasıyla duygusalımdır. Boyum biraz kısa 159 gibi fotoğrafta görüyorsunuz zaten. Öyle fazla kilolu biride değilim.

Fiziğim göze batıyor sadece o kadar 🙂 Biraz hayalci ama eğlenceli biriyimdir. Yapım gereği çok olmasa da biraz yeni tanıştığım insanlara ön yargılı bakabiliyor ve çekingen davranabiliyorum. Birkaç buluşmada tutuk olsam da zamanla alıştıkça açılan tiplerdenim.

Bingöllü bayanlar konusunda arayışı olanlarında benim gibi seçici olmalarını ve gerçekten ne istediğini bilmelerini istiyorum. Sadece zaman geçirme odaklı bir düşünceniz varsa bana ulaşmayın lütfen. Ciddi ve uzun süreli bir arkadaşlık düşündüğüm için benimle önünü gören, benim için fedakarlık yapmaya hazır olan kişilerin yazması dostluğumuz adına hem daha sağlıklı olur hem de zaman kaybı yaşamamız oluruz.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

  1. Adım Agshin. Azerbaycandan gelmişəm. İstanbulda kiralik dairede yaşayıram. 46 yaşım var, bekaram. Turkiyada evi olan, bekar kadinla evlilik yapmak istiyorum.

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *