Artvin Bayan Arkadaş

Artvin bayan arkadaş

Artvin Bayan Arkadaş arayışında olan tüm beyler merhaba. Gerçekten yalnızlığımı paylaşabileceğim ve ortak bir hayata sahip olabileceğim birini aramak için buradayım. Adım Derya. Artvin’in Yusufeli ilçesinde ikamet ediyorum. Bu kadar küçük bir şehir içerisinde kendime yakın birini bulmak oldukça zor. Uzun zamandır hayatımda kimsenin olmayışı hem duygusal hemde manevi anlamda beni oldukça yıprattı. Artık doğru kişiyi bulmak ve kendimi yeniden tam bir kadın olarak hissetmek istiyorum. Bu yüzden bu siteye bu ilanı vermek istedim.

170 55 kiloda aklı başında ne istediğini bilen hiç evlenmemiş 32 yaşında bekar çalışan bir bayanım. Artvin bayan arkadaş arayışı içerisinde olan kişilerin benimle iletişime geçmesi istiyorum ama tabi ki her önüne gelende yazmasın bana. Bunun için bazı önemli kriterlerim bulunmakta.

Yalana ve saygısızlığa asla tahammül edemiyorum hayatıma girecek olan kişinin benimle her şeyini paylaşacak kadar açık olmasını ve bana asla yalan söylememesi,  bana ihanet etmemesini istiyorum. Ben sana yetemiyor ve eksik geliyorsam medeni insanlar gibi söyler ve ayrılırız. Ne beni nede kendinizi kandırıp zavallı durumuna düşmeyin.

Belirli bir yaş takıntım olduğu söylenemez. Kendini bilen gidip gelmeyi sorun etmeyecek kişiler olursa şehir dışından gelen teklifleri de değerlendiririm.

Artvin Bayan Arkadaş Arıyorum

Biraz kendimden ve yaşantımdan bahsedeyim istiyorum sizlere. Bir kaç kişi mesaj attı dul musun filan diye. Artvin bayan arayışındaysanız ben hiç evlenmedim yani. Neyse burası diğer şehirler gibi büyük değil. İnsanlar birbirlerini genelde tanırlar. Sosyal aktiviteler oldukça kısıtlıdır. Genelde aileler arasında gidip gelmeler olur. Şahsım adına gezmeyi çok seven biriyim. Karadeniz bölgesinin tamamını gezdim sayılır. Gürcistan’a çok yakın olduğumuz için sık sık Batum’a gitme fırsatı da bulmaktayım.

Hayatıma girecek olan kişide aradığım özelliklere gelirsek 🙂 olmazsa olmazlarımın en başında kendilerine ve dış görünüşlerine özen göstermeleri. Balık baştan kokar misali insanın dışı neyse içi de odur benim için. Kendinize özen gösteriyor bakıyorsanız düzgün biri olduğunuz izlenimini alırım ben. Sohbet etmeyi bilen, kültür seviyesi yüksek kişiler tercihimdir.

Ek olarak sadece Artvin değil yakın illerden de tanışmak isteyen beyler olursa onların mesajlarını da dikkate alacağımı bilmenizi isterim. Yakın illere gidip gelmek benim içinde sorun olmaz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

11 Mesaj

  1. Selam derya ben Mustafa 29 yaşındayım yaş sıkıntısı olmazsa tanışalım Artvin Yusufeli ilçesindenim halen daha tanışmak istiyorsan tanışalım

Daha Fazla Mesaj