Amasya Dul Bayanlar

Amasya dul bayanlar

Amasya Dul Bayanlar.. Her ne kadar garip gelse de bu durum bende bu sitede yer alan diğer kişiler gibi ilan bırakıp şansımı denemek istedim. Yaşamayı eğlenmeyi seven herkese kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum. Benim adım Seval. 177 boyunda 57 kiloda oldukça bakımlı ve düzgün fiziğe sahip 42 yaşında 2 çocuk sahibi evlenip boşanmış dul bir bayanım.

Bu ilanı vermemde ki amaç gerçekten kendine güvenen beylerle tanışmak istememdir. Zamanım çok kıymetli ve laylaylom yapacak çağı aşalı çok oldu. Baştan belirteyim sonuna kadar dikkatli okuyup o şekilde iletişime geçin lütfen.

Amasya dul bayanlar dan biri olarak yalnızlığıma çare olup bana ve her konuda bana eşlik edecek, dürüst aklı havada olmayan olgun düşünceli eli ayağı düzgün kendine bakan giyinmesini bilen yakışıklı beylerle tanışmak istiyorum. 16 yıl süren evlilik maceram 6 yıl önce son buldu. Özel nedenler olduğu için detaylara pek girmek istemiyorum sizde sormazsanız memnun olurum. Eski eşim evlendiği için iki çocuğumla beraber yaşıyorum. Hayattaki tek varlığımda çocuklarım diyebilirim.

Ne ailemden maddi destek nede eşimden nafaka gibi bir talebim oldu. Kendi işlettiğim bir iş yerim mevcut bizi ayakta tutup geçimimizi sağlayan. Pırlanta gibi iki kız çocuğuna sahibim. Yaşları 11 ve 14 olmak üzere. Şuan için her şey yolunda gibi gözükse de yukarıda da belirttiğim gibi bir arkadaşa dosta ihtiyacım var.

Kimi zaman akıl danışacağım kimi zaman başımı dizine koyacağım, kimi zaman omzunda ağlayacağım. Niyetim evlenmek değil. Hayattaki tek amacım çocuklarımı düzgün yetiştirip iyi bir eğitim almalarını sağlamak. O yüzden evlilik gibi onların dengesini bozacak şeyleri kesinlikle düşünmüyorum.

Amasya Dul Bayan Tel

Amasya dul bayan tel arayış içerisinde olan kişilerin mutlaka yaşantıma ve isteklerime karşı saygılı olmasını istiyorum. Beni bir eşya bir mal gibi görmenize kesinlikle tahammül edemem. Sevgiye açım sevmek sevilmek mutlu olmak istiyorum. Adam gibi adam arıyorum yapmacık, karşısında ki insanı elde edene kadar türlü taklalar atan ama sonrasında gerçek kimliği ortaya çıkan kişiler evliliğimi bitirdim sizi mi silemem? Eğer gerçekten kendinizseniz ve beni taşıyabileceğinize inanıyorsanız mesajlarınızı bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

  1. Merhaba Şevval hanım ben Abdullah Adanalıyım. Seninle tanışmak isterim sizi çok iyi anlıyorum ve taktir ediyorum pırlanta gibi iki kızınız var hayatınızı onlara adamışsınız. Bu beni çok etkiledi samimiyseniz sizin sevginize ve dostluğunuza samimi olarak talibim ara konuşalım.

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *