Bilecik Bayan Arkadaş

Bilecik Bayan Arkadaş

Bilecik Bayan Arkadaş. Fiziksel özellikleri 168 cm ve 66 kilo olan bir kadınım. Adım Gülçin. Bilecik çevresinde oturan ve hayatını bu civarda sürdüren doğru erkekle tanışmak istiyorum. Bilecik bayan arkadaş arayarak tıpkı benim gibi yalnızlıktan dem vuran beylerle irtibat kurmak amacı içerisindeyim. Tüm beyler bana gönül rahatlığıyla ve içlerinde herhangi bir çekince olmadan yazabilirler.

Kısa süre içerisinde tüm beylere kesin olarak dönüş yapacağım. Ancak zaman içerisinde bana uyum sağlayabilecek ve ortak ilgi alanlarımızın olduğu beyleri hayatıma dahil edeceğim. Böylelikle yalnızlıklarımızı aşabilecek ve gerçekten keyifli zamanlar geçirebileceğiz. Bilecik bayan arayışı içerisinde olan ve bu tip bir amacı içlerinde barındıran beylerin bana yönelmelerini bekliyorum.

Benimle iletişim kurmak isteyen beylerden para konusunda herhangi bir beklentim yok. Beklentim genel olarak bana zaman ayırmasını ve benimle ilgilenmesini yönünde. Karşı cinsin ilgisini uzun zamandır görmediğimden ötürü buna fazlasıyla aç olduğumu söyleyebilirim.

Bilecik Arkadaş Arayan Bayanlar

Beni beğenen ve benimle konuşmak için boş zaman kollayan, beni genç bir kız gibi hissettireceğinden ötürü isteklerim bu yönde olacaktır. Tüm kadınlar gibi şımartılmak istediğimden ötürü, ilgi göstermeyi seven erkeklerin benimle iletişim kurmasını istemekteyim.

Benim için dış görünüşün fazla önemi yok. Ancak Bilecik bayanlar konusunda arayışları bulunan erkeklerin en azından kendi görüntülerine mümkün mertebe önem vermelerini istiyorum. Kendilerini önce dış görünüşleriyle bana beğendirecek ve sonradan da tüm kalbini açacak olan beylerin benimle iletişim kurmalarını istiyorum.

Yanıma ve kalbime yakışacak beylerin aynı zamanda boş vakitlerini bana ayıracak olan beyleri bekliyorum. Beylerin mesajlarına kısa süre içerisinde dönüş yapıyor ve onların bu aceleci yönlerini bildiğimden dolayı da onları hiçbir zaman bekletmeye dayalı bir tavır takınmıyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *