Antalya Belekte Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum

Antalya Belekte Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum
Adı: Sinan
Şehir: Antalya/Serik
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 43
Etnik Köken: Türk
Boy: 175.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Sigara: Evet
Alkol: Hayır
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: İlkokul Mezunu
Fizik: Esmer

Antalya Belekte olgun bayan arkadaş arıyorum diyerek ilanıma giriş yapayım arkadaşlar. Remzi ben arkadaşlar. 30 yaşındayım. İşimde gücümde biriyim. Durumum gayet iyi maddi anlamda. Lakin aradığım aşkı bulamadım bir türlü. Sorun kimde anlamış değilim. Ben yeteri kadar ilgi ve sevgi gösterirken bayanların bana karşı olan bakış açısı değişmiyor herhalde. Bakalım kısmetimiz burada sanırım. Bayan arkadaş arıyorum ben. Aşırı güzellik beklentim yok merak etmeyin. Anlayışlı ve sevgi dolu olsun yeter. Bu zamana kadar hep hayırlısını bekledim aslında. Şimdi size biraz kriterlerimden bahsedeyim izniniz olursa. Okuduktan sonra da mesajlarınızı rica edeceğim tabi.

Bayan arkadaşlar ben sadık bir insanım. Kimseyi kıramıyorum mesela. Üzemiyorum ve iyi geçiniyorum. Durum böyle olunca insanlarla aram hiç bozulmuyor. Ama az gerçekten çok az kıskançlık var. Bence bu herkeste olmalı ama abartmadan. Bir bayanı kırmadan ve üzmeden yani. Bu süreçte bayan arkadaşımdan ilgili olmasını beklerim. Güzel bakmasını ve benimle ilgili iyi şeyler düşünmesini de her zaman beklerim yani.

Antalya Belekte Olgun Dürüst Güzel Bayan Arkadaş Arıyorum

Biraz kırılgan bir yapım var. Evet şaşırdınız değil mi? Erkekler kırılamaz mı yani neyse. Ondan sonra gezmeyi çok severim. Müzik dinlerim uzun uzun yürürüm. Hafta sonları aracımla gezerim falan ama yalnızlık beni artık üzüyor ya. Bu süreçte yanımda olacak kim var bilemiyorum da çok şanslı biri olacağını söyleyebilirim. Genel olarak dürüstlükten yanayım sevgili bayanlar. Yalan söylemeyi asla beceremem. Belki de bu yüzden yalnız kaldım neyse.

Biraz da siz anlatın bakalım neler yaparsınız, nasıl bir erkek arkadaşınız olsun istersiniz? Mesaj atarak bana dönüş sağlarsanız ben de numaramı veririm ve artık arkadaşlık süreci başlamış olur. Tanışırız bakarız arkadaşlar. Hiçbir şey denemeden olmuyor zaten. Haliyle ben az da olsa kendimi tanıttım sizlere. Sözü ve mikrofonu siz değerli bayan arkadaşlara bırakıyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 524

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj