Kayseri Bayan Arkadaş

Kayseri Bayan Arkadaş
Adı: Nilüfer
Şehir: Kayseri/Merkez
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 26
Etnik Köken: Türk
Boy: 175.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Kumral

Herkese kucak dolusu selamlar. Ben Nilüfer. 27 yaşındayım. Kayseri bayan arkadaş arayanlar için kendimden kısaca bahsetmek istiyorum. Ayrıca Kayseri erkek arkadaş arıyorum diyenler de lütfen mesajlarını esirgemesinler. Çünkü o kadar ılımlı ve şirin bir bayanım ki aslında kendimi övmeyi de çok seviyorum. Çevremde sürekli bana teklif eden erkekler bulunsa da ben buradan arkadaş edinmeye karar verdim.

Arkadaşlar Kayseri erkek arayan bayanlar arasında yerimi alırken aslında gerçek bir sevgili sürecinden bahsediyorum. Yani ben sevgili arıyorum. Ama Kayseri’de olması ilk kriterim. Çünkü farklı şehirler arasında kurulan arkadaşlıklar kısa sürede bitiyor ben bunu çok yaşadım kimse kusura bakmasın. Kayseri Bayan Arkadaş ilanları üzerinden bana ulaşan ve telefonumu paylaştığım insanlar kaç haftadır tek bir mesaj bile atmıyor. Neden sizce? Çünkü görüşme şansı olmuyor. Her neyse benim kriterim kesin ve nettir. Sizinkiler de öyle olsun.

Kayseri Erkek Arkadaş Arıyorum Diyen Bayan

Üniversite mezunu bir bayanım. İnsanlarla iyi iletişim kurarım. Sosyal anlamda çevrem çok kalabalıktır. Artık yalnızlaşmak ve sadece sevgilimle vakit geçirmek istiyorum. Kayseri arkadaşlık ilanları üzerinden de benim bizzat mesaj attığım erkekler var ama henüz istediğim sevgiyi bana veremediler. Umuyorum ki buradan bana yazacak olanlarla çok daha iyi geçinebiliriz.

Müzik dinlemekten acayip hoşlanıyorum. Mesele size bir tüyo vereyim. Bana romantik bir şarkı armağan edebilirsiniz. Elbette Kayseri erkek arkadaş arıyorum derken buranın dışında olanların da mesajlarını bekliyorum. Bir bayanın yalnız kalması güzel bir şey değil. İşte bu yüzden sadece sevgili değil aynı zamanda dost ve arkadaş olabileceğim kişilere de ihtiyacım var. Şansınızı deneyin derim. Çünkü ben insanları kıramayan bir yapıya sahibim. Bu yüzden dostluklarım hep uzun süreli olmuştur.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 415

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

17 Mesaj

Daha Fazla Mesaj