Fethiye’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

Fethiyede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ezgi benim adım. Fethiye evlilik bayan ilanı açmak istedim ve açıyorum büyük bir heyecanla. Gerçekten Fethiye’de evlenmek isteyen bayanlar ile arkadaşlık kurmak isteyenler var ise bana mesaj atabilir. Tabi ki dönüş yapacağım ama önce okuyacağım tek tek. Bakalım kim ne düşünüyor, kimin amacı ne, niyeti ne diye. Ben öyle kolay aşka inanan biri değilim bilginiz olsun. Bu yüzden mesajlarınız gerçekten çok değerli ve önemli yani unutmayın.

Gerçekten Fethiye evlilik bayan arayanların sayısı da çok sanırım. En son 6 ay önce bir ilan sitesinde yazmıştım ama baktım yok olmuyor her gelen yazmış yok arkadaş olalım yok sevgili olalım. Ya ben diyorum ki evlilik istiyorum adam diyor o ne demek daha gençsin. Ben şuan 28 yaşındayım. Fethiye’de yaşıyorum. Bu nedenle kendime uygun bir aday arıyorum hepsi bu yani. İyi ki buraya denk geldim zaten ya saçma sapan platformlar var insanı sinir ediyor. Neyse şimdi asıl meseleye dönelim mi?

Fethiye’de Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Arkadaşlar ben burada denizden çıkmıyorum neredeyse. Kitap okurum bol bol yürüyüş de yaparım. Hayatım güzel ama baktım artık yalnızlık sorunu başladı hemen ilanımı açayım dedim. Tamam burada da bana yazan çizen oluyor ancak bilemiyorum güvenemiyorum işte. Önce mesajlar gelsin ben de numaramı atayım. Araşırız konuşuruz gerisine bakarız ya. Buradan olursa sevinirim, olmazsa da aşk engel değil mesafelere.

Bir şey daha var unutmadan söyleyeyim. Arkadaşlar sevgi kutsaldır bilirsiniz ama şu sıralar insanlar boşanma rekoru kırıyor. Bana böyle biri denk gelsin istemem. Ölene kadar evli kalmak isterim yani anladınız umarım beni. İnsanlar arasında dediğim gibi güvensizlik var. Umarım bu da hallolur ya bakalım. Görüşürüz o halde.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj