Ankara’dan Dürüst Bayan Arkadaş Arıyorum

Ankaradan Dürüst Bayan Arkadaş Arıyorum
Adı: Emrah
Şehir: Ankara/Altındağ
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 30
Etnik Köken: Kürt
Boy: 186.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Kumral

Ankara’dan Dürüst Bayan Arkadaş Arıyorum. Merhabalar ben Emrah aslen Karslıyım Ankara’da doğdum büyüdüm. Ankara’da yaşıyorum. Uzun boylu karizmatik gülmeyi güldürmeyi seven canı yakın yalandan nefret eden bir delikanlıyım 30 yaşındayım hiç evlenmedim evlenecek kadar güvenebileceğim bir insan çıkmadı karşıma… özel sektörde güvenlik görevlisiyim ayrıca inşaat işleri ile de ilgileniyorum iş alıp yaptırıyorum veya kendim yapıyorum.

Ankara’dan Dürüst Bekar Bayan Arkadaş Arıyorum

Sadece Ankara içi görüşebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum dürüst güvenilir yalansız bir arkadaşlık şöyle söyleyeyim yalan yılana benzer. Dürüstlük çok önemli benim için. Her türlü arkadaşlığa sevgiye açığım her konuda güvenebileceğiniz bir erkek arkadaş arıyorsanız işte o benim bakalım bekliyorum kendine saygısı olan temiz güzel kibar bir hanımefendiyi. Belirttiğim kriterlerin dışında olanlar lütfen yazmasınlar. Aksi halde her ikimiz içinde gereksiz zaman kaybına yol açacaktır. İyi insanlarla karşılaşmak dileği ile..

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner