Hayatımın Aşkını Arıyorum

Hayatımın Aşkını Arıyorum
Adı: Yusuf
Şehir: Ankara/Çankaya
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 32
Etnik Köken: Türk
Boy: 174.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu
Fizik: Buğday

Yusuf benim adım ben hayatımın aşkını arıyorum. O nedenle buradan ilan açmayı uygun gördüm. Ama biraz takıntılarım var. Takıntı dediğime bakmayın yanlış anlaşılmasın aslında şöyle anlatayım; ben sevdiğim kıza bağlanırım ama üzmem. Çok severim hiç de yalnız bırakmam. Bu nedenle aynı ilgiyi görmek isterim. Ha göremesem bile asla suçlamam herkes hoşlanacak diye bir kural yok yine de başlangıçta adımları sağlam atmak lazım. Her neyse kendimden biraz daha bahsedeyim. Alıngan olmayan, ilgisiz kalmayan ve hiçbir zaman kız arkadaşını yalnız bırakmayan biri olarak yaşamaya devam edeceğim. Bu noktada şöyle bir durum var. Ciddi düşünmek isteyenler de yazabilir. Çünkü yaş itibariyle biraz daha olgunlaştık sanırım. Bu nedenle ciddi arkadaşlıklar kurma yolunda ilerlemem lazım.

Beni Sevecek Hayatımın Aşkını Arıyorum

Genelde iyimserim, çevremle iyi geçinirim. Bunun dışında dedim ya ben kimseyi kıramam. Bana bir gelene ben on adım giderim falan filan. Sanal ortamda kurulacak arkadaşlıklar bana daha güvenli gelmiştir nedense. Güvenli derken ilk defa tanıyorsunuz düşünsenize sohbet muhabbet ne güzel. Görüntülü konuşurken son derece iyi bir hava var ortamda. Sohbetime doyamayan kızlar genelde esprilerimle mutlu oluyor. Sonra akşam eve geliyorum uyumaya çalışırken diyorum ki vay arkadaş yine yalnızım. Eee nereye gitti o mutlu ettiğim kızlar bayanlar? Yok işte hiç olmadılar.

Kendine bakan bir erkeğim. Amatör basketbolcuyum ayrıca. Haliyle sporu severim. Uzun yıllardır oynuyorum. Belki de insanlara güvenim kalmadığı için yalnızım böyle. Ama geçecek. Buradan ilan açmamın nedeni buydu. Geçecek biliyorum o güzel günler gelecek. Hem de ne güzel günler. Belki evlilik olur ya da olmaz bilemem lakin gerçekten sevgisiz yaşanmıyor onu anladım bu süreçte. Bekleyelim bakalım mesaj atan bayanlara numaramı da atacağım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 423

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner