Zonguldak Bayan Arkadaş

Zonguldak Bayan Arkadaş

Sinem ben. Nasılsınız? Herkes iyi mi? Beni soracak olursanız iyiyim diyelim. Belki de buradan gelecek arkadaşlık teklifleriyle çok daha iyi olacağım. Yaşımı merak edenler için söyleyeyim. Ben 27 yaşındayım. Zonguldak bayan arkadaş arayanlardan mesaj bekliyorum. Gerçekten kendini doğru bir şekilde tanıtacak olanlardan yorum da bekliyorum. Arkadaşlar Zonguldak bayan arıyorum diyenler çok fazla farkındayım. Herkes yalnızlaşmış bu sıralar sanki doğru mu? Ben de öyleyim işte. O zaman beklemeden mesajlarınızı gönderin de numaramı vereyim. Sonrası güzel bir sohbet. Devamında umarım ki sevgili olacağım kişiyi seçmiş olacağım.

Bayan manita Zonguldak arkadaşlarım çok fazla. Bize zaten sosyal arkadaşlarımız da manita diyor. Neden bilmiyorum bana teklif eden çok arkadaşlar. İnanın ben kimseye bakmıyorum bile. Tamam güzel olabilirim. İnsanlar bana bakınca etkilenebiliyor.

Zonguldak Bayan Arkadaş Arıyorum

Yine de ben ümit vermemek adına pek samimi olamıyorum işte. Ama buradan benimle iletişime geçecek olan arkadaşlarla ciddi düşüneceğim. Anlaşabildiklerimle sohbet ederken telefonda gerekirse birbirimizi görmek adına ricada da bulunabilirim. Gerçekten bir erkeğe alışmak zordur belki anlamazsınız.

Zonguldak bayan arıyorum diyenler benimle iletişime geçsin. Sonrası bende merak etmeyin. Önce arkadaş olarak başlarız. Sonra anlaşabilirsek dediğim gibi sevgili olabiliriz. Ha unutmadan söylemek isterim. Ben uzun süreli arkadaşlıklar arıyorum. Öyle hemen bitecek, kavga çıkarak bir aşk istemiyorum. Kıskanabilirsiniz evet çok güzelim. Başkasıyla konuşmamı görüşmemi istemeyebilirsiniz bunu da anlarım. Ancak gel gelelim ben çok sıkılan biriyim. Sıkmayın beni olur mu? Bir bayan rahat olmak ister. Özgürlüğü kısıtlansın istemez. Kendimi kısaca bu şekilde anlatabildim. Sıra sizde arkadaşlar. Bakalım kimler neler söyleyecek? Gerçekten aşk mı arayacak insanlar yoksa vakit mi geçirmeye çalışacak? Oysa benim yüreğim her zaman aşktan yana olmaya devam edecek.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 438

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

  1. Merhabalar ben Burak öğrenciyim Zonguldak merkez de yurtta kalmaktayım sohbet muhabbet ve isterseniz arkadaşlık istiyorum ama en azından sohbet edersem mutlu olacağım telefon numaranızı bekliyorum WhatsApp dan konuşuruz iyi günler