Malatya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Malatya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Beklemek bana göre değil. Tez canlı bir bayanım ben. Malatya evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi alırken bu platformu gördüm. Aslında evlilik ilanları üzerinden de kendimi tanıtmak isterim. Çünkü gerçek bir sevgili arıyorum. Malatya’da yaşayan, sevgi sorumluluğu üstlenebilecek erkekler var ise buyursun yazsın. Bu arada Duygu ben. 28 yaşındayım.

Malatya evlilik ilanları sayesinde bana ulaşan çok sayıda erkek oldu. Yüz yüze görüşmedim hiçbiriyle çünkü kendilerini anlatamadılar yeteri kadar. Benim istediğim şey ne biliyor musunuz? Güven duygusu. Karşımdaki erkeğe güvendikten sonra ciddi düşünmeme gibi bir durum söz konusu olamaz zaten. Uzun süredir gelen teklifleri değerlendirme aşamasındayım ama işin içinden çıkamadım.

Malatya Evlilik İlanları

Malatya evlenmek isteyen bayanlar her zaman güzeldir. Bakımlıdır. Estetik bir görünüme sahiptir. Bu nedenle sahip olduğu erkeğin isteklerini geri çevirmez. Mesela güzel bir evlilik teklifine hangi bayan hayır diyebilir? Bunun dışında sıralanacak örnek çok. Gerisini sizler mesajlarınızla bana gönderebilirsiniz. Ama lütfen samimi olalım. Güvenli baylar arıyorum. Güvenden kastım yarı yolda bırakmayacak ve ciddi bir beraberliğe adım atabilecek beyefendilerden bahsediyorum.

Malatya Evlenmek İsteyen Dürüst Ciddi Bayanlar Var mı?

Malatya evlilik ilanlarına başvuran erkek arkadaşlarımın şansı güzel gitti. Hala görüşme aşamasındalar ve belli ki evlenecekler. Bu şansı bende tatmak isterim. Neden benim de anlayışlı ve yanıma yakışan bir sevgilim olmasın? Bu hayatta istedikten sonra yapılamayacak bir şey yok bana göre. O halde tüm samimiyetimle söylüyorum ki ben karşıma çıkacak ilk kişiye değil, konuşacağım onlarca kişi arasından aşk beslediğime açılacağım. Yani ciddi düşündüğümü söyleyeceğim. Gerisi zaten ikimiz arasında yaşanacak. Ha öyle hemen evlenelim diyen arkadaşlar da olacaktır. Önce tanışalım ya birbirimizi tanıyalım. Sonrası kendiliğinden gelecek zaten canlarım. Şimdilik ben gidiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum ve sürekli takipteyim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 419

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

7 Mesaj

  1. Merhaba ben Serkan. 28 yaşındayım Malatya’da merkezdeyim yakışıklı titiz biriyim kendime her alanda güveniyorum isterseniz bir kahve içelim arkadaş olabiliriz bence

  2. Malatya ilinde yaşıyorum mecera ve eğlence peşinde değilim 35 yaşındayım ciddi düşünüyorum. Zaman kaybedecek vaktim yok. Hayatimi paylaşacağım beraber zaman geçireceğim hayat arkadaşımı arıyorum. Kıymetli vaktinizi ayırırsanız sizden ricam bu mail adresine mail atabilirsiniz. Kararınıza saygı duyuyorum bahtınız açık olsun.

  3. Selam ben Semih Malatya’da oturuyorum 28 yaşındayım 173 boyunda hafif buğday tenli yakışıklı ve bakımlı biriyim kendime güveniyorum gerçekten sevgiye ihtiyacımız var hepimizin beni sevsin saygı duysun bende aynı şekilde tanışmak isterim