Kütahya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kütahya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kütahya’da edindiğim erkek arkadaşlar ile maalesef herhangi bir ciddi düşünceye sahip olamadım. Açıkçası ben evlenmek istiyorum ve bu yüzden yeni insanlarla tanışmak amacındayım. İsmim Gül. 26 yaşındayım. Evlenmek için biraz erken değil mi diye soracak beyefendilerle bir şeyler paylaşmak isterim. Öncelikle erken değil arkadaşlar. Kütahya Evlenmek İsteyen Bayanlar gibi bende buraya ilan vermek istedim. Ben bir evin sorumluluğunu almaya hazır olduğumu düşünüyorum. Yaşım da erken değil bana göre. Yine de düşüncelerinize saygı duyuyorum. Atacağınız mesajlarda bu durumla ilgili de sözlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Çok yerde görüyorum. Kütahya arkadaşlık ilan sitelerinde resimli bayanlar var. Ben de aslında tanışacağım arkadaşlara resmimi gönderebilirim. Elbette profil resmimi. Bana ilk bakışta aşık olabilirsiniz ama. Neden mi? Ben çok bakımlıyım. Yüz güzelliğimi her şeyden ön planda tutarım. Çünkü evleneceğim kişiye de en güzel halimle görünmek isterim. Ciddi düşünenler var ise lütfen daha fazla beklemeden mesajlarını göndersinler.

Kütahya Evlenmek İsteyen Resimli Bayanlar

Kütahya evlenmek isteyen bayanlar da çoğu zaman benim gibi düşünür. Çevremdeki kız arkadaşlarımdan birkaçı da evlenmeyi planlıyor. Onlara da buradan ilan bırakmalarını söyledim geçenlerde. Bakalım onlar da talihlilerine ulaşabilecek mi diye merak içindeyim. Ama önce kendime bir sevgili yapayım istiyorum. Bu süreç sadece böyle devam etmeyecek tabi ki. Niyetim evlilik olduğu için uzun süre görüşmemiz bence şart.

Günlerdir buraya ilan bırakıp bırakmama hususunda kararsız kaldım. Genç ve güzel bir bayan olarak ne kaybedebilirim ki? Tam aksine çok anlayışlı beyefendilerin bana yazacağına adım gibi eminim. Çünkü bugüne kadar ben de hep böyle oldum. Anlayışlı, sevecen, gülümseyen ve her zaman insanlara saygı gösteren bir bayanım. Çok fazla kriterim yok. Evlenmek isteyen erkekler sadece yaşını, bu hayattan ve benden beklentilerini yazsalar yeterli benim için.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

4 Mesaj