Gümüşhane Bayan Arkadaş

Gümüşhane Bayan Arkadaş

Sıla ben. Buradan hikayemi okuyacak ve benim hakkımda bazı bilgilere sahip olacaksınız. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Arkadaşlar Gümüşhane’de yaşıyorum. Yaşım 23. Gümüşhane bayan arkadaş arayanlar için buradayım aslında. Bunun dışında gerçek bir arkadaşlık aradığımı söylemek isterim. Özgürce konuşmak gerektiğini düşünüyorum. Bunun yanı sıra benimle arkadaş olmak isteyenlerden bazı isteklerim var. O halde buyurun yazımın devamını takip edelim birlikte.

Arkadaşlar herkesin bazı kötü dönemleri olmuştur. İşte şimdi de ben bu dönemin içerisindeyim. Uzunca sohbet edebileceğim, gerektiğinde uzun uzun oturabileceğim bir arkadaş arayışındayım. Bu konuda gerçekten insanların beni yarı yolda bırakmasından sıkıldım. Gerçek anlamda arkadaşlığa dostluğa inananlar ile iletişime geçmek istiyorum. Gümüşhane bayan arkadaş konusunda biraz kısıtlı. Çünkü hem nüfus az hem de küçük bir şehir. Yine de bana buradan mesaj atacak insanların olduğuna inanıyorum nedense.

Gümüşhane Bayan Arkadaş Arayanlar

Günün her saatini dolu geçiren bir bayanım ben. Çünkü benimle vakit geçirenler her zaman güler yüzle yanımdan ayrılır. Ya ne bileyim çevreme mutluluk katmaktayım. Gerek görünüş gerekse iletişim halim insanların stresini alabiliyor. Bunun yanı sıra sohbetim de çok güzeldir. Bir defa konuşan sabaha kadar bırakamıyor. Kendimi övmüyorum yanlış anlamayın arkadaşlar ama gerçekleri de göz ardı etmek istemiyorum.

Özet olarak benim yaşamım bu şekilde. Tamamen mutluluk üzerine kurulu bir düzenim var. Bu yüzden benimle yola çıkacak arkadaşların da ne kadar şanslı olduğunu görebiliyorum. Vaktimi sizlere ayırdığım için de mutluyum. Tek isteğim bana mesaj göndermeniz olacaktır. Elbette mesajlara hemen döneceğim. Umarım birbirimizi kısa sürede anlayabilir ve arkadaş olabiliriz. Ha bu arada öyle sanal arkadaşlık kurmak amacında değilim. Tamamen gerçek bir arkadaşlıktan bahsediyorum. Mesajlarınızı buna göre atabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

4 Mesaj