Hatay Dul Bayan

Hatay Dul Bayan

Dilruba’dan herkese kucak dolusu sevgiler. 38 yaşındayım. Hatay dul bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Benim ayrılma sürecim çok sıkıntılı geçti. Beni çok sevse de eski eşimin küçük bir hatası yüzünden ayrılmak durumunda kaldım. Bunlar aslında çok özel durumlar ve buradan paylaşmam çok vakit alır. Haliyle bana mesaj atacak olan arkadaşlar önce kendinden birazcık bahsetmeli. Sonra bakalım aramızdaki arkadaşlığın ne şekilde devam edeceğine karar veririz. Güzel bir dostluk her zaman güzel bir sohbet ile başlar.

Arkadaşlık ilanlarında Antakya dul bayan ilanları gerçekten özel bir yere sahip. Bunun bazı nedenleri var tabi ki. Öncelikle Hatay dul bayan olarak insani diyaloglarıma fazlasıyla önem veren bir bayanım. Hatırı sayılır arkadaşlarımın sayısı bu yüzden oldukça fazladır. Ayrıca yaşımı hiç göstermiyorum. Çünkü kişisel bakımıma önem veriyorum. Bunun yanı sıra gerçek aşkı arıyorum. Gerçek aşktan kastım elbette öncelikle saygı kriteri. Saygının olduğu yerde sevgi de olur aşk da. Uzun lafın kısası kısa dostluklar kurmak bana göre değil. Uzun, özgürce ve gerçekten saygılı sohbetlere açığım.

Hatay Antakya Dul Bayan İlanları

Günden güne insanlara olan güvenim azalıyor. Ama karşıma güven verecek bir erkeğin çıkacağına da inanıyorum. Atacağınız mesajdan önce lütfen kendinizi birkaç cümle ile tanıtınız ve dul bayanlara olan ilginizin neden kaynaklandığını da söyleyiniz. Bu sayede ben de telefondan mesaj atmadan önce size nasıl hitap edeceğimi öğrenebilirim.

Hatay arkadaşlık ilanları dolu dolu paylaşılıyor. Henüz farklı bir yerden ilan paylaşmadım. Burayı birkaç arkadaşım tavsiye etti. Denemekte yarar gördüm. Çünkü diğer ilanları okuduğumda da ne kadar kriterli bayanların arkadaşlık teklifi beklediğini gördüm. Her neyse arkadaşlar beklemeye başladım an itibariyle. Mesajlarınıza dönüş sürem çok kısa olacak bunu söylemek isterim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

12 Mesaj

Daha Fazla Mesaj