Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Gaziantep Arkadaş Arayan Bayanlar

Gaziantep arkadaş arayan dul bayanlar gibi bende bu siteye ilan vermek istedim. 28 yaşında çocuğu olmayan, ailesi ile yaşayan, iş güç sahibi, bakımlı kendisine dikkat eden 170 boyunda 60 kiloda evlenmiş boşanmış Antepli Dul Kadınlardanım. İsmim Nurcan Şahinbey’de özel bir firmada sekreter olarak çalışıyorum.

Yaşamış olduğum kötü evlilik tecrübesinin ardından hayata olan bakışım ve tutumum tamamen değişti. İnsanlara olan güvenim azaldı. Bir çok şey için hayal kırıklıklarının yanı sıra dönem dönem duygusal çöküntüler yaşadım. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali bende hayata ve insanlara karşı temkinli davranıp adımlarımı düzgün atmaya gayret ediyorum.

Şu an için amacım duygusal olarak hissettiğim boşluğu dolduracak biriyle tanışmak. Zaman ne gösterir bilinmez fakat ileriye dönük bir şey için çekimserim. Güvenir ve ikna olursam ilerisi için bir evlilik olabilir ama şimdilik aklımdan böyle bir şey geçmiyor.

Gaziantep erkek arayan bayanlar

Benim gibi Gaziantep kız numaraları arıyorsanız kesinlikle benim plan ve programıma uymanızı istiyorum. Yukarıda da belirttiğim yeniden üzülmekten yeniden yıpranmaktan yeniden o günleri yaşamaktan korkuyorum.

Gaziantep  Bayan Arkadaş olarak arayışım uzun süreli bir birliktelik. Hayatıma girecek olan kişiyle tatile gitmek  gülmek eğlenmek istiyorum hayattan keyif almak istiyorum. Kendini düzgün tanıtmayan, ne istediğini bilmeyen, selam kelam gibi kısa cümleler yazan kişilere asla dönüş yapmayacağım haberiniz olsun.

Dul Bayan Gülnür Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Gaziantep dul bayan numaraları

Böyle bir siteye neden ilan verdiğime gelirsek malum Gaziantep dul kadınlar için diğer büyük şehirlere göre daha dikkat edilmesi gereken bir yer. Her şeyi göz önünde yaşayamıyorsunuz insanların size olan bakışları, tavırları bir anda farklılaşabiliyor. Tercihimi bu nedenle böyle bir siteden yana kullanmak şansımı denemek istedim olursa ne ala olmazsa yapacak bir şey yok :).

Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış ilçelerinden belirttiğim özelliklere uyan, asla yalan söylemeyen aklı başında her yaştan beyefendilerle tanışma amacındayım. Bu saydığım Gaziantep ilçeleri haricinde şehir dışından gelmek görüşmek isteyen varsa buyursun gelsin, benim şehir dışına çıkma gibi bir durumum olamaz.

Kendinizi çok detaylı anlatan mesajlarınızı bekliyorum. Ben sizin için bu kadar şey yazmışken sizin iki cümleniz ile ikna olacağımı düşünmeyin. Antepli dul bayanlar ve Gaziantep bayan arkadaş arıyorsanız mesajlarınızı bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 28

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

33 Yorum

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *