Diyarbakır Dul Bayanlar

Diyarbakır dul bayanlar

Diyarbakır Dul Bayanlar arayan beyler merhaba ben Alev. Diyarbakır merkezde yalnız yaşayan evlenmiş boşanmış çocuksuz bayanım. Bu şehirde yalnız yaşamak ve hayat şartlarına uymak dul bir kadın için oldukça zor. Etrafımda bana ilgili gösteren insanlar olsa da şehrin örf ve adetleri gereği iletişime geçmekten ve yanlış anlaşılmaktan korkuyorum. Bende  Diyarbakır dul bayan sitesi olarak şansımı burada denemek istedim.

Mutlu olmak, sevmek, sevilmek adına anlayışlı, kültürlü, kadına nasıl davranması gerektiğini bilen, modern düşünceli kişiler ile tanışma düşüncesindeyim. Amacım Diyarbakır evlenmek isteyen bayanlar dan ziyada ileriye dönük uzun soluklu bir dostluk ve arkadaşlık kurmak. Tabii ki şartlar ve durumlar ne gösterir bilinmez ama her şey istediğimiz düzeyde seyrederse ilerisi için bir evlilik neden olmasın.

38 yaşında beyaz tenli sarı saçlı güler yüzlü sempatik kişisel bakımına özen gösteren parasal sorunu olmayan hanımefendi diye tabir edilen bir bayanım. Dış görünüş fazla önemli değil desem de kendine bakan, düzgün giyinen, temizliğini ihmal etmeyen bakımlı erkeklerden hoşlandığımı belirteyim.  Esmer kumral sarışın bunlara takılmıyorum. İnsan olsun düzgün temiz bakımlı olsun gerisinin bir önemi yok.

Diyarbakır dul kadın

Diyarbakır Dul kadın olarak etnik köken benim için çok önemli değil. İlla Kürt erkek arkadaş arıyorum filan diye takıntılarım yok. Diyorum ya insan olduktan sonra karşımdakinin nereli olduğunun hiçbir önemi yok. Bu şehir diğer şehirlere benzemez burayı anlatmama gerek yok sanırım. Sizlerde en az benim kadar bilirsiniz. Diyarbakır erkek arayan bayanlar gibi benimde olmazsa olmazlarım güvendir. Kesinlikle size güvenmem, inanmam ve itimat etmem gerekir. Bunlar sağlandıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecek diye düşünüyorum.

Diyarbakır dul bayan numaraları

Arkadaş çevrem fazla olmadığı için pek dışarı çıktığım söylenemez. Zamanımın çalışarak geçiyor. Boş olduğum dönemlerdeki vaktimi ya internete girerek ya da televizyon karşısında harcayarak tüketiyorum. Gezmeyi seven yeni yerler görmeye bayılan biriyim. Genelde akşamları çok müsaitim.

İçimde özlemini çektiğim sıcak samimi sohbetleri özledim. Diyarbakır dul bayan numaraları arayan ya da başka şehirlerde olan, uzun uzun sohbet etmek dertleşmek isteyen kişiler benimle iletişime geçebilirler. Telefonda sohbet edip ön tanışma yapacağım beyleri özellikle istiyorum bunu dikkate alarak bana mesaj bırakabilirsiniz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

74 Mesaj

  1. Merhaba Hasan ben Tunceli Dersimliyim normalde İzmir’de yasıyorum şuan Tunceli Pertek ilçesindeyim yani köyümde sana yakınım istersen tanışabiliriz hiç pişman olmazsın İzmir’e gitmeden görüşebiliriz sadece tanışmak anlamında iyi günler

  2. Mesajım size ulaştı mı bilmiyorum dünde atmıştım Tuncelili arkadaş bugün şansımı tekrar deneyim dedim ararsanız tanışırız görüşmek üzere güzel insan

    Daha Fazla Mesaj