Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Arkadaşlar merhabalar. Murat ben. Öğretmenim evlenmek istiyorum. Aslında evlenmek isteyen erkek öğretmenler de diyebilirsiniz bana. Bu yüzden de buradan kendimle ilgili bazı bilgiler paylaşmak istedim. Öncelikle başlıktan da anlayacağınız üzere öğretmenim. 4. yıl önce atandım ve oldukça da mutluyum. Yaşım 32 oldu. Haliyle artık evlenmek için bir şeyler yapmam gerektiğine karar verdim. Çalışan bir bayan aramıyorum açıkçası. Gerçekten birbirimizi sevelim yeterli benim için.

Arkadaşlar bu arada bayanlar arasında mutlaka ciddi bir arkadaşlık isteyenlerin olacağını düşünüyorum. Tam evlenme çağında olduğum için artık gelecek mesajları değerlendirmek istiyorum. Hobilerim de var benim. Sinemaya gitmek, kitap okumak ve bol bol gezmek. Yaklaşık 3 yıldır tek başıma geziyorum ve inanın çok sıkıldım bu durumdan ben. İşte bu yüzden de evlenmek isteyen erkek öğretmenler arasında yerimi alarak sizlerle tanışmak istiyorum.

Evlenmek İsteyen Bekar Erkek Öğretmenler

Bekar erkek öğretmen olarak boş vakitlerimde ne yapıyorum? Tabi ki bizim de öğrencilerin notlarını okumaktan başka ilgilendiğimiz şeyler var. Ben söylediğim gibi sinemaya giderim. Ha geçenlerde sinemada bir bayanla tanıştım ondan da bahsetmek istiyorum. Koltuklarımız yan yana denk gelmişti o da yalnızdı. Biraz romantik bir film olduğu için göz yaşlarını tutamadı bayan. Neyse film arasında tanıştık falan derken arkadaş olduk. Bir baktık ki ciddi düşünüyoruz. Ta ki bayanın sevgilisinin olduğunu öğrendiğim güne kadar. Bunu yapmayın lütfen. Sevgiliniz varsa neden arkadaşlık kuruyorsunuz? Tamam sosyal arkadaş olabiliriz ancak neden birbirimize sevgilim diyoruz?

Bayan öğretmen evlilik

Ben artık yoruldum ya bu tür durumlardan. Bu saatten sonra görüşeceğim kişi evleneceğim kişi olur bu kadar söylemek istiyorum. Genç ve güzel bayanlardan mesaj bekliyorum. Çok heyecanlı olduğumu da söylemek isterim arkadaşlar. Neyse umarım benim gibi düşünen bayan arkadaşlar vardır. Bekliyorum. Evlenmek isteyen erkek numaraları gibi arayışınız varsa bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj