Erzurum’dan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Erzurumdan Hayat Arkadaşı Arıyorum
Adı: Batuhan
Şehir: Erzurum/Ilıca
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 56
Etnik Köken: Türk
Boy: 178.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Yüksek
Meslek: Memur
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu
Fizik: Esmer

Erzurum’dan Hayat Arkadaşı Arıyorum. Ankaralı olup görev icabı Erzurum merkezde yaşayan, kendisini her konuda geliştirmiş, kültürlü, karizmatik (çevrem öyle söylüyor), romantik, kamudan henüz emekli olmuş, büyük bir holding’te yönetici olarak görev yapan, kadından yüzü gülmemiş bir erkeğim.

Çok mutsuz oldum. Tabii her insan gibi bende bazı sorunlar bazı problemler yaşadım hayatımda ama hiç bir zaman pes etmedim. Hiç bir zaman yılmadım. Çalıştım didindim. Hayat inanın ki çok ama çok acımasız. Siz güçlü durursanız savaşırsanız sizi hiç bir şey yıkamaz. Neyse benimle, unuttuğu belki de hiç yaşamadığı güzel duyguları yaşayacak, ömrümüzün kalan kısmında ikinci ya da ilk baharını yaşamak isteyen bayan arayışındayım. İnsani değerlerin, dolayısıyla kadın erkek diyaloglarının sıradanlaştığı, yozlaştığı günümüzde, maddi, somut şeylerin yerine; aşk, sevgi, heyecan, mutluluk gibi duygu yoğunluğu gibi güzel ve kaliteli duyguları sevgilimle doya doya yaşamak, tatmak adına arkadaşlığınıza ihtiyacım var.

Erzurum’dan Evlenmemiş Hayat Arkadaşı Arıyorum

Tatlı dili, güler yüzüyle ve sunumuyla beni mutlu edebilecek ve olacak KADIN gibi KADIN. Öncelikle kamu da memur ya da emekli bir hanımefendi ile evlenmek arzusundayım. Bu özlem bana şöyle bir beklenti sundu: Erkeğin, kadını, sevgilisi olmalı bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerinin yüreğinin aktığı, aşık olduğu bir sevgilisi olmalı!

Sabah gözlerini açtığında, yanında, kollarında olduğunu görüp şükürler etmeli Yaradana, koklamalı saçlarını uyuyan eşine şefkatle bakıp usulca dokunmalı yüzüne saçlarını okşayarak onları koklamalı VARLIĞINI HİSSEDEBİLMEK İÇİN, Parmakları titremeli incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü. Kramplar girmeli midesine onsuzluk aklına geldikçe… Değil mi ama, Buyurun bekliyorum… Sevgilerimle. Cep numaramdan whatsapp’a ekleyebilirsiniz. Her daim müsaitim istediğiniz zaman yazabilirsiniz bana çekinmeden. Sağlıcakla kalın lütfen.

Etiketler : Erzurum’dan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner