Eskişehir Dul Bayan İlanları

Eskişehir Dul Bayan
Adı: Hatice
Şehir: Eskişehir/Önce İl Seçiniz
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 44
Etnik Köken: Türk
Boy: 168.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Gelirim Yok
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: İlkokul Mezunu
Fizik: Buğday

Eskişehir Dul Bayan arayışında olan herkese selamlar saygılar. İsmim Hatice. 43 yaşında 4 yıl önce boşanmış 3 çocuk sahibi olan bir bayanım. Sizlere kısaca kendimi tanıtıp ardından ne istediğim konusunda sizlere kısada olsa bilgi vermek istiyorum. 168 boyunda 54 kiloda kumral güzel sayılabilecek bir bayanım. Doğma büyüme Eskişehirli olup boşandıktan sonrada yine aynı semtte çocuklarımla beraber yaşamaya devam etmekteyiz. Çocuklarımın en büyüğü 17 en ufağı 11 yaşında olup hepsi okula gitmekte.

Kendim çalışıyorum, ayrıca eşimden aldığım nafaka mevcut. Çocuklarımın masrafı için tabi ki bu. Gerek ailemin yardımı gerekse eski eşimin çocuklarına olan desteği sayesinde bir şekilde geçinip gidiyoruz. Zaman hızla akıp giderken insan hayatında bazı eksiklerin farkına ister istemez varıyor.  Bende böyle bir dönemden geçiyor olacağım ki hayatıma yeni bir renk yeni bir heyecan katma adına Eskişehir dul bayan ilanları vererek, karakteri düzgün beyefendi diye adlandırabileceğim biri ile tanışıp uzun soluklu bir arkadaşlık düşüncesindeyim.

Önce şunu belirteyim buraya ilan vermemde ki amaç arkadaş tavsiyesidir. Daha önce bir arkadaşım bu siteden bir beyefendi ile tanıştı ve adeta ikinci baharını yaşıyor diyebilirim. Umarım bende bu şekilde mutlu olur sever sevilirim. Neyse konuyu da dağıtmadan devam edeyim. Aradığım kişinin tipi ile saçı başı ile pek ilgilenmiyorum. Hatta hiç ilgimi çekmiyor diyebilirim. Beni daha çok alakadar eden ve ilgilendiren şey karakteri ve adamlığı.

Eskişehir Dul Bayan Numaraları

Eğer bu ikisi sizde yoksa dünya yakışıklısı olsanız ne yazar olmasanız ne yazar? Haksız mıyım? Haftada bir gün iznim var. Tanışacağım beye önce buradan cep telefon numaramı vereceğim ardından da kafa yapımız uyuşursa reelde görüşeceğim. Fakat atlamamanız ve dikkat etmenizi istediğim en önemli husus çocuklarımın olduğunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın ve bana o şekilde yaklaşıp davranın. Çok kırılgan ve hassas bir dönemin içindeyim.

Daha fazla ne söyleyebilirim bilmiyorum. Kendine güvenen ve belirttiğim özelliklere sahip olan beyefendilerin bana mesaj yollamalarını rica ediyorum. Yaş takıntım sınırım yok bilginize. Eskişehir’e bayan istiyorum diyorsanız o kişi şuan burada

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

16 Mesaj

  1. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim İzmir’de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğine değer veren onu koruyup kollayan biriyim eşimden 15 yıl önce ayrıldım duygusal biriyim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım. Yalnız kaldığım süre içinde hiç bir kadınla arkadaşlık yaşamadım Sevgi’nin oluşması için değer vermek saygı ve sadakat olması gerek.

  2. Size telefonumu vermedim benim önceliğim sizin huzur ve mutluluğumuzun bozulmaması birlikte yaşayacağımız zamandaki alacağımız mutluluk ömre bedeldir ben size ben bundan sonra olarak kabul edeceğim görüşmek umuduyla güzel haberlerini bekliyorum

  3. Merhaba Hatice hanım ben Hasan İzmir de yaşıyorum yalnızlığımı paylaşacağım arkadaş arıyorum siz benim için uygun birisiniz mesajıma cevap vermediniz size uygun değil miyim cevap verirseniz sevinirim hoşça kalın.

    Daha Fazla Mesaj