Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş

Kucukcekmece bayan arkadas
Adı: Gamze
Şehir: İstanbul/Küçükçekmece
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 50
Etnik Köken: Balkan
Boy: 166.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu
Fizik: Beyaz

Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş Arıyorum diyenlere öncelikle bir merhaba demek istiyorum. Adım Gamze. Yalnız yaşıyorum. 1998 de evlendim. 22 yıllık evliliğimi bazı durumlar yüzünden sonlandırmak zorunda kaldım.  Hayata pozitif bakan eğlenceli biriyimdir. Kaliteli insanları severim ve dostlarımı genellikle onlardan seçerim. Aceleci bir yapıda değilim çoğu zaman mantığımla hareket ederim. Karşımda ki insanı dinler anlamaya çalışır ve insanlara oldukça önem veren bir yapıya sahibim. O nedenle ki aynı şeyi karşımda ki kişilerden de beklerim. Seyahat etmeyi, okumayı, teknoloji ve spor hobilerim arasındadır. Balkan kökenli olup Bursa doğumluyum. Boşandıktan sonra biraz dengem bozuldu diyebilirim ama insan yaşadığı sürece hayat ile mücadele etmeye mecbur maalesef ki.

Küçükçekmece Arkadaş Arayan Bayanlar

Bu mücadelede sanırım insan kendini boşlukta hissediyor olacak ki kendime uygun tarzda bir arkadaş edinmek istiyorum. Hayatıma renk katacak, beni menfaat gütmeden ben olduğum için sevecek, kadına değer veren sevgiye saygıya önem veren gerçekçi, pozitif bir beyefendi ile arkadaş olup aşkın tüm güzelliklerini yaşamak istiyorum. Ruhsal olarak çöküntülü bir dönemdeyim ve beraber olacağım kişinin bana bu konuda destek olmasını istiyorum.

Bu arada 2 yetişkin çocuğum var benimle yaşayan 17 ve 16 yaşlarında. Okul filan derken bir çok şeylerine yardımcı olmak zorundayım. En azından onları hayata daha iyi bireyler olarak hazırlama çabasındayım. Zamanımın büyük çoğunluğu onlarla geçmekte. Bunun bilincinde olup ona göre hareket ederseniz çok memnun olurum. Onların üzülmesini asla ve asla istemiyorum çünkü.

Kısaca özetlemem gerekirse güzel bir limana demir atmak ve oradan ayrılmak istemiyorum. Güzel hoş ve sevgi dolu hayat arkadaşıma ulaşmak dileğiyle. Sevgilerimle… Neyse sanırım ne demek istediğimi de ne aradığımı da detaylıca anlatmış oldum sanırım. Benim gibi düşünen Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş Arıyorum diyenlerle tanışma amacındayım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 449

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

22 Mesaj

Daha Fazla Mesaj