Diyarbakır Bayan Arkadaş

Diyarbakır bayan arkadaş

İyi günler. Diyarbakır bayan arkadaş arayanlar için buradan birkaç şey paylaşmak istedim. Önce kendimi tanıtayım. İsmim Rojda. 28 yaşındayım. Bekar bir bayanım. Evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Önce güzel bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Sonrasını kimse bilemez zaten. Diyarbakır’da oturuyorum. Daha önce Diyarbakır bayan arkadaş ilanları üzerinden çok çevrem oldu ama kalıcı olmadılar maalesef. Buradan çok daha samimi ve kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğimi düşünüyorum.

Bir arkadaşlık sürecinde ihtiyacım olan tek şey, güven duymak. Daha önceki arkadaşlıklarım güvensizlikten dolayı sona erdi. Her insan farklıdır elbette. Kimine güvenir, kimine güvenmezsiniz. Ama yine de karşılıklı saygının yitirilmemesi gerekiyor. Neyse bu konular uzunca konuşulacak konular. Gelelim asıl meseleye.

Biliyor musunuz ben çok yalnızım. Nedeni yok. Güvenemiyorum ki insanlara. Yarı yolda bırakıp gidecek oluyorlar sanki. Sanal arkadaşlığa bu yüzden önem vermeye başladım. Bu site sayesinde bulduğum bazı arkadaşlarla iletişime devam ediyorum. O kadar güzel ki bu iletişim, gecenin 3’ünde telefonumu arasalar bile hiç kızmadan konuşmaya başlıyorum.

Diyarbakır Bayan Arkadaş Arıyorum

Anlamadığım tek bir şey var. O kadar çok ilgi gösterdiğim için mi insanlar benden uzaklaşıyor? Bunun yanıtını verecek olan var mı? Sizce bir erkeği çok ilgi sıkar mı? Bence sıkmamalı ya. Düşünsenize bir bayan bir erkeğe ilgi gösteriyor, onu kıskanıyor. Bunun kadar güzel bir şey var mı? Evet farkındayım çok soru sordum bu yüzden de yanıt bekliyorum herkesten.

Alacağım yanıtlara dönüş yapmayı hemen istiyorum. Bu yüzden de telefon numaramı paylaşacağım. Sohbet etmeyi sevenler de burada olur umarım. Gerçekten konuşmak bir yaşam tarzı oldu benim için. Yeter ki iyi insanlar denk gelsin. Gecenin kaçı olursa olsun telefonlarınıza bakarım, uyumam. Sohbetim iyidir, canlıdır ve samimidir.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 415

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

14 Mesaj

Daha Fazla Mesaj