Burdur Bayan Arkadaş

Burdur Bayan Arkadaş

Burdur’dan Helin ben. 25 yaşındayım. Esmer tenli, siyah saçlı ve harika ötesi bakımlı bir bayanım. Özel bilgilerimi paylaşmak için elbette Burdur bayan arkadaş arayışında olan insanlara ihtiyacım var. Burdur küçük bir şehir olsa da yaşanan hikayeler çok farklı olabiliyor bazen. Her neyse bu konuda yorumlarınızı beklediğimi bilmenizi isterim. Gelelim kriterlerime. Arkadaşlar ben dürüstlükten yanayım. Sadece bana verdiğiniz ilgiye bakarım. Zaten telefonda görüşmeye hemen başlayacağımız için insanlar kendini rahatlıkla anlatabilir diye düşünüyorum.

Burdur’da çok sosyal bir hayatım yok. Üniversite mezunuyum. Şu an geçici bir işte çalışıyorum. Çalıştığım yerde sosyallik yok. Ofiste oturuyorum akşama kadar. Yani vaktim bol arkadaşlar. Bu nedenle erkek arkadaş arayışım devam edecek. Genelde Burdur bayan arkadaş sitelerine takılıyorum. Birçok arkadaş edindim ama hepsi gelip geçici oldu.

Burdur Bayan Arkadaş Arıyorum

Bir bayanın neden morali bozuk olur sizce? Sadece yalnızlık mı? Bence değil arkadaşlar. Hislerini paylaşamadığı bir erkeğin olmaması en önemli nedendir. Şahsen ben uzun süredir bir sevgili şeklinde arkadaşlık yaşamadım. Bu yüzden de moral olarak çökmüş durumdayım. Varsa hislerime tercüman olabilecek, daha fazla beklemeden lütfen yorumlarını bıraksın.

Hayatımın her anında anlık karar vermekten kaçındım. İnsanları kırmak istemem çünkü. Ama her gelen beni üzdü, beni kırdı. Birçoğu da beni ağlattı. Sevgili olduklarım da yüz üstü bıraktı. Artık bunları yaşamak istemiyorum arkadaşlar. İnanın bana sohbet ettiğimizde nasıl bir rahatlamayla karşılaşacağınızı göreceksiniz. Geceleri sabaha kadar telefonda vakit geçiren genç bir bayan olarak artık arkadaşlarımla bir araya gelmek için heyecanlanıyorum. Ha biraz da sabırsızım ben. Durduk yerde kahkaha atan bir yapım da var. O yüzden hayatınızı renklendirmek istiyorsanız ben buradayım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj