Bitlis Dul Bayanlar

Bitlis Dul Bayanlar

Hanım benim adım. 37 yaşındayım. Bitlis dul bayanlar arasında yerimi aldım. Uzun bir süredir dul değilim aslında daha 2 yıl oldu. Formumu korumaya devam ediyorum. Bitlis’te oturuyorum ancak gezmeyi seven bir kadınım. Dul olmamın nedenine gelince, eski kocamla anlaşamadık. Fazlası ile üzerimde baskı kurmuştu ve beni gerçekten çok sıkıyordu. Birden eve kapanmak ve bazı durumlarda ısrarcı olan bir erkekle ömür geçirmek bana göre değil galiba. İşte bu yüzden özgürlükten yana olan bir erkek arkadaş arıyorum.

Arkadaşlar bu hikayeme yorum yapacak olan erkeklerden bazı beklentilerim var. Öncelikle yaş konusunda takıntılıyım. 35 yaş ve üzerindeki erkeklerle konuşmak istiyorum. Daha olgunluk arıyorum yani. Ayrıca bir bayanla nasıl konuşulması gerektiğini biliyorsanız yorum yapınız. Bugüne kadar öyle kişilerle karşılaştım ki gerçekten kibarlık yok, saygı yok. Hemen amacına yönelik konuşmalar yapan erkekleri engelliyorum telefonumdan. Benim aradığım kişilik, bayan arkadaşını koruyacak, kollayacak ve her zaman sevecek bir yapıda olmalı.

Bitlis Genç Dul Bayanlar

Günden güne artan yalnızlığımı bir anda sonlandırmak istiyorum arkadaşlar. Gerçekten yalnızlık bir kadına göre değil. Fazla detaya girmek istemiyorum zaten ama bu tür konuların da sohbetini yapmayı çok severim. Yeter ki karşımdaki insana güveneyim. Bir dostluğun nasıl yönetilmesini, karşımdaki erkeğin neler beklediğini iyi bilirim merak etmeyin.

Bitlis dul bayanlar arasında yerini alan güzel bir kadın olarak yaşımın daha fazla ilerlemesini beklemeden bir dost edinmek için aranızdayım. Lütfen kendinizi kısaca tanıtan bir cümle ile yorumlarınızı bırakınız. Ben de size numaramı paylaşayım ve uzun sürecek olan bir arkadaşlığa beraber adım atalım. Her zaman en iyisini isterim. Her konuda ve her an. Daha fazla zamanınızı almak istemem. Telefonda görüşme yapmak için sabırsızlandığımı da söylemek isterim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 449

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj

 1. Merhaba, Hanımefendi nasılsınız, sizin mesajınızı okudum. Şansımı denemek istedim.
  Vanlıyım merkezde oturuyorum.46 yaşında daha önce bir evlilik yaptım. Eşimle anlamadım ayrıldım. Dört ay dır ayrıyım.
  Kendime uygun olgun bir bayanla tanışıp ve evliliğe doğru hareket etmektir.
  Lisans mezunuyum.
  Bir kamu kurumunda çalışıyorum.
  Sizin ilanınızı gördüm okudum .Etkilendim.
  Eğer sizde benimle tanışmak isterseniz size telefonunu bırakıyorum tanışalım diyorum.
  Fazla kafanızı meşgul etmeden saygılarımla
  İbaretim

 2. Öncelikle merhaba sizinle tanışabilir miyiz? Her konuda birbirimizi taşıyabiliriz tam aradığım birisin numaranı yollasan görüşebiliriz mutluluğu güzel bir adımla bağlayabiliriz