Bitlis Bayan Arkadaş

Bitlis Bayan Arkadaş

Sevilay ben. Merhabalar herkese. Bitlis bayan arkadaş arayanlar için kendimi tanıtmak istedim. 20 yaşındayım. Son derece bakımlı bir bayanım. Aslında bunu ispatlamak istiyorum. Elbette ilk telefon görüşmesinde kendimi daha güzel bir şekilde tanıtacağım. Bitlis bayan arkadaş arıyorum diyenler artık benimle iletişime geçebilir. Çünkü çok sevecen, saygılı ve kaliteli bir arkadaşlık kurmak için bana yazanlarla konuşmak dışında bir amacım da yok. Neyse şimdi sizlere neden burada olduğuma dair kısa hikayemi de paylaşmak istiyorum.

Arkadaşlar ben üniversiteye yeni başladım. Daha ilk senemde bir sevgilim oldu. O kadar çok teklif geliyor ki hangisine onay vereceğimi şaşırmıştım. Ben de en yakışıklı olan erkekle bir araya geldim. Neyse bu arkadaşla yaşadıklarımız gerçekten çok güzeldi. Birden araya soğukluk girdi. Benden artık hoşlanmadığını söyledi. Sebebini sorunca farklı bir kız ile dostluk kurduğunu anladım. Bir insanın gözlerinden her şeyi okuyabiliyorum. Yahu o kadar peşimde koşan biri sadece 3 ay birlikte olup neden başka bir kızla arkadaş olur ki?

Bitlis Bayan Arkadaş Arıyorum

Durum böyle olunca ben de çevremi genişletmek adına arkadaş ilan siteleri üzerinden kendimi tanıtmaya başladım. Emin olun birçok arkadaş da edindim. Ama buradan da küçük bir çevre yapmayı istedim. Bitlis’te olup olmamanız önemli değil. Bitlis bayan arkadaş arıyorum diyen herkes için telefon numaramı paylaşabilirim. Kalıcı bir dostluk kuracaksak ben her zaman varım. Ha bu arada seyahat etmeye bayılırım. Arkadaşımla birlikte güzel bir tatil turuna bile çıkabiliriz aslında. Şimdiden heyecanlandırmak da istemem.

Bu yüzden mesajlarınızı okuyarak ciddiyetinizi anladıktan sonra gerekli adımları bizzat ben atmış olacağım. Bunun dışında bir beklentim yok. Sevgi istiyorum. Saatlerce telefonda sohbet ederken aynı zamanda o sevginin sıcaklığını hissetmek istiyorum. Hepsi bu.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj