Balıkesir Bayan Arkadaş Numaraları

Balıkesir Bayan Arkadaş

Balıkesir bayan arkadaş telefonları arayanlara merhaba diyerek başlamak istiyorum. İsmim Burcu Balıkesir merkezde ailesi ile yaşayan 25 yaşında üniversite mezunu bayanım. Özel bir hastanede hemşire olarak görev yapmaktayım. Kısa süre önce erkek arkadaşımdan ayrıldım ve kendimi garip bir boşluğun içinde hissediyorum. Balıkesir bayan arkadaş bulma siteleri genelde ilgimi çekmez ama içinde bulunduğum ruhsal çöküntü yüzünden ilan vermek istedim. Kısmetin nereden geleceği belli olmaz misali neden olmasın diyerek bir ilan açayım dedim. Belli mi olur belki de hayatımın aşkını buradan bulurum.

Özgür ruhlu biri olduğum için bazı şeyleri dolu dolu yaşamak istiyorum. Malum bulunduğumuz yer de diğer büyük şehirlere göre çok çok ufak. Bu yüzden arkadaşlıklar konusunda kendime sevgili seçerken dikkat etmem gerektiği kanısındayım. Gerek karakteri gerek benim yapıma uygun biri olmalı ki problem yaşamayalım. Bu her iki taraf içinde geçerli aslında. Neyse ilan verme amaçlarımdan biriside hem daha fazla kişiye ulaşmak hemde kendi belirlediğim kriterlerde ki farklı insanlara ulaşabilmek. Hoşlandığım erkek tipleri uzun boylu, atletik, kadın ruhuna dokunmayı bilen romantik erkeklerdir.

Balıkesir Bayan Arkadaş Numaraları Arıyorum

Günübirlik eğlenebileceğiniz bayanlardan asla ve asla değilim ve bu tarz düşüncede olan erkekler lütfen benden uzak durun. Amacım uzun süreli ve duygusal anlamda bir şeyler hissedeceğim biri ile farklı arkadaşlıklar yaşamak. Balıkesir bayan arkadaş arıyorum seninle irtibata geçmek istiyorum diyorsanız belirttiğim özelliklerin sizde olması gerekiyor.

Geçenlerde biri şehir dışından mesaj atmış. Evet hoş bir bey ama benim şehir dışına çıkıp gitme gibi olaylarım olmaz. Bu süreçler zordur bilirsiniz. İşinizi zamanınızı ayarlamak. Gidip gelirken ki harcanan zaman, harcanan masraf vs gibi durumlar oluyor. Pek sıcak bakmıyorum bu nedenle uzak şehirlerden mesaj atan beylere. Bunu da ayrıca belirmek istedim. Söyleyeceklerim anlatacaklarım bu kadar. Mesaj atan herkese telefonumu da vereceğimi belirtip şimdilik hoşça kalın diyorum. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

23 Mesaj

  1. Merhaba ben Ayvalıktan Eray, 26 yaşındayım ve seninle tanışmak istiyorum, eğer bana instagramdan ulaşıp geri dönebilirsen daha iyi iletişim kurabiliriz teşekkür ederim

Daha Fazla Mesaj